Skocz do zawartości

Klipsch RP 260F vs RP 280F Rp 6000 vs RP 8000 ewentualnie jaki wzmacniacz do tego.


Michał Gałązka

Recommended Posts

16 godzin temu, Michał Gałązka napisał:

nie no ,docelowo będzie streamer, ale na początku  będzie albo to albo spotify z tv , czasem ngdy puszczam muzykę w tle , to nie ma dla mnie aż takiego znaczenia jego jakość. CD oraz gramofon też będą używane ale w moim przypadku najwięcej muzyki mogę słuchać dodatkowo, a nie tak by siąść i się nią rozkoszować :)

No to tym bardziej pytanie czy wyhaczysz różice wtedy.

Wiekszy problem będzie z tym że słuchasz nie w trójkącie niż to czy to jest BT 4 czy 5

Serio odsłuchaj te kolumny. Bo inni na pewno mają inne gusta.

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem jeden sklep w Gliwicach który ma 260tki, niestety nie ma 280tek, ma też magnata mr 780 więc ewentualnie mogę sprawdzić proponowane połączenie. Ewentualnie poszukam jeszcze po sklepach, które udzielają się na naszej grupie czy mają jeszcze 260tki lub 280tki i ewentualnie wypożyczę sobie na odsłuch do domu . Tylko się trochę boję, że jak już zamówię na odsłuch do domu to zostaną u mnie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.09.2022 o 11:29, Michał Gałązka napisał:

@Q21 @S4Home Posiadacie może RP 260 lub RP 280  ? Jest ewentualna możliwość wysyłki na testy ? 

 

Przepraszam za dość długą nieobecność i nie odpisanie na post, ale teraz powinno być już łatwiej. Niestety nie mamy w ofercie Klipsch-a, ale jak by jednak stanęło na jakiejś alternatywie, to jak najbardziej zapraszam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...