Skocz do zawartości

Coś lepszego od klipsch the fives


SlawekS

Recommended Posts

Cześć, 

Jak w temacie posiadam Klipsch the fives podłączone do Technics sl 1200GR z wkładką AT VM540ML. Słucham 90% winyle 10% stream.

Mam mały salon i podłogówki z kilku powodów odpadają. Cały sprzęt stoi na tej samej szafce. Ogólnie w +-70% płyt mi wystarcza, szczególnie nagrań starszych z lat 70` 80`, które są bardziej "szkliste". Jednak brakuje mi możliwość minimalnej korekcji tonów szczególnie basu który czasem z tych klipschów dudni "z przodu sceny"  że nie daję rady 🙂  Myślę, że często jest to jakiś zły mastering ale co zrobić, przydało by się trochę skręcić i tyle.  No i przy zamianie dobrze gdyby trochę lepiej grały. 

 

Myślałem np rotel a11 + B&W 607   myślałem też o KEF LS50 tylko pytanie czy warto. 

Pytanie do was czy moje klipsche  vs np. zestaw z rotel + b&w  to nieba a ziemia czy delikatny upgrade.

Polecicie jakiś inny zestaw. 

 

Dzięki 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat Rotel z B&W moim zdaniem nie jest najlepszą opcją, najlepszy połączeniem. Spójrz na zestaw Audiolab 6000A z Kef LS50 Meta, ewentualnie Buchardt S300. Chyba że wchodzą w rachubę kolumny aktywne, co jest w Twoim przypadku bardzo dobrym rozwiązaniem, wtedy Buchardt A500, System Audio Legend 5.2 Silverback lub Kef LS50 Wireless II.

Zapraszam do nas na odsłuchy, w wolnej chwili obejrzyj sobie nasz film o kolumnach aktywnych.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...