Skocz do zawartości

Coś nowego do salonu


Pawel Laszenko

Recommended Posts

Dnia 23.09.2022 o 15:53, Pawel Laszenko napisał:

Dorwałem godzinkę wolnego i wrzuciłem sprzęt na piętro pokój 15m2 gra zacnie

IMG20220923154248.jpg

Lepsza akustyka.

Dnia 24.09.2022 o 13:32, lysyrafal napisał:

Myślę, że ludzie boją się też wypożyczać, po pewnym incydencie, który mieliśmy szerzej opisany na Forum.

Mniejsze pomieszczenie, plus dużo lepsza akustyka w nim, i efekt jak widać przeszedł najśmielsze oczekiwania.

Tak widziałem, czytałem. :/

19 godzin temu, Pawel Laszenko napisał:

A każdy mówi że za duże kolumny w tak małym pomieszczeniu będą się dusić, nic bardziej mylnego 😃

 

Ja tak nie mówiłem. Sam miałem spore podłogówki w 9m. Heco Aurora 700 pakuje do 15m :)

Jak dobrze akustyka gra to będzie dobrze.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Endymion123 napisał:

Czy mogę spytać co to za incydent, ewentualnie gdzie znaleźć ten wątek?

Jest jeszcze drugi wątek, ale tego akurat nie założył sam poszkodowany. Osobiście temu sklepowi nie ufam, tym bardziej, że wcześniej były pracownik ( Piotr ) pisał o problemach jakie mieli z kurierami. Ja w każdym bądź razie, nie przyjąłbym paczki do domu w takim stanie, w jakim dotarła do samego zainteresowanego. Przypuszczam, że niektóre sprzęty, mogłyby nie być w dobrej kondycji po otwarciu paczki w domu. Sklep się oczywiście tłumaczy, że mają dużo wysyłek i zwrotów, ale to ich absolutnie nie tłumaczy. Z drugiej strony, skoro mają takie obroty, to warto zatrudnić dodatkowego pracownika albo zainwestować w dodatkowe ( mocniejsze ) kartony.

https://forum.audio.com.pl/topic/87160-bojkot-s4home/#comments

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...