Skocz do zawartości

Zaprowadziłem porządek z pilotami.


MMarek

Recommended Posts

Zamontowałem pod ławą (można także pod stołem) dostępną na Allegro wysuwaną półkę pod klawiaturę. Uchwyty montujące do blatu ławy, musiałem przedłużyć kątownikami z blachy dostępnymi w Obi. Tam też kupiłem cieniutką wycieraczkę, aby piloty nie ślizgały się po drewnianej półce. Pólka jest głęboka na 36 cm, a więc oprócz pilotów, mieści się jeszcze z tyłu tablet i dwie pary okularów. 

Pomysł udostępniam za darmochę :) 

P1.jpg

P2.jpg

P3.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MMarek napisał:

Zamontowałem pod ławą (można także pod stołem) dostępną na Allegro wysuwaną półkę pod klawiaturę. Uchwyty montujące do blatu ławy, musiałem przedłużyć kątownikami z blachy dostępnymi w Obi. Tam też kupiłem cieniutką wycieraczkę, aby piloty nie ślizgały się po drewnianej półce. Pólka jest głęboka na 36 cm, a więc oprócz pilotów, mieści się jeszcze z tyłu tablet i dwie pary okularów. 

Pomysł udostępniam za darmochę :) 

P1.jpg

P2.jpg

P3.jpg

Fajne to jest:) super!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
9 godzin temu, lolekdrugi napisał:

@MMarek a nie myślałeś by je zastąpić jednym uniwersalnym?

Myślałem i stosowałem programowalny Logitecha. Ale teraz jak mam nowy TV z bardzo fajnym małym pilotem Sony, a także super pilot do Naima wolę używać osobnych. Poza tym piloty teraz mają swoje miejsce i nie muszę ich szukać po całym mieszkaniu :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...