Skocz do zawartości

WiiM Pro - a jak ten namiesza?


ProjectPi

Recommended Posts

6 godzin temu, Maykel napisał:

A Ty korzystasz z któregoś wiim?

Tak. Z Pro ale głównie radio internetowe i Tidal. 

Dla mnie fajne też jest to że np wchodzę do domu naciskam jeden przycisk na froncie i już gra. Nie trzeba nawet wyciągać telefonu z kieszeni. Wychodzę: naciskam inny przycisk i już nie gra i nie muszę wyłączać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Palmos napisał:
6 godzin temu, Maykel napisał:

 

Tak. Z Pro ale głównie radio internetowe i Tidal. 

Dla mnie fajne też jest to że np wchodzę do domu naciskam jeden przycisk na froncie i już gra. Nie trzeba nawet wyciągać telefonu z kieszeni. Wychodzę: naciskam inny przycisk i już nie gra i nie muszę wyłączać.

A miałeś może wcześniej mini? Ja zamówiłem mini na próbę. Mam go podłączonego do Magnata mr 780. Wcześniej słuchałem muzyki przez bluetooth ale różnica pomiędzy streamerem jest ogromna. Tylko zastanawiam się czy nie dopłacić do Pro tak przyszłościowo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem mini i tage twa i też mam Mr780. Wydaje mi się że one wszystkie po optyku grają bardzo podobne. Ja właśnie tak przyszłościowo wybrałem pro no i bardziej mi się podobał wizualnie niż mini. Mini był bardzo lekki i mały. Ma to pewnie swoje plusy ale jak podłączyłem grubszy kabel to unosiło go do góry. Komicznie to wyglądało. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te można powiedzieć że kupiłem w ciemno bo trafiła się mega promocja, ale nie do końca. No i jak już były u mnie to przywoziłem kilka par innych i porównywałem jak grają. W pewnym momencie mialem aż trzy pary na raz no i bronzy zostały. Generalnie polecam takie sprawdzanie kolumn wlasnie w miejscu gdzie mają finalnie grać. Ale to inna rozmowa i trochę offtop.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Palmos napisał:

Te można powiedzieć że kupiłem w ciemno bo trafiła się mega promocja, ale nie do końca. No i jak już były u mnie to przywoziłem kilka par innych i porównywałem jak grają. W pewnym momencie mialem aż trzy pary na raz no i bronzy zostały. Generalnie polecam takie sprawdzanie kolumn wlasnie w miejscu gdzie mają finalnie grać. Ale to inna rozmowa i trochę offtop.

Ok a jeżeli chodzi o magnata to porównywaleś z nim jakieś inne wzmacniacze. Czy to był taki strzał w dziesiątkę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Np ca axr100. Wtedy celowałem w amplituner bo dużo słucham radia, ale to było niepotrzebne bo okazało się że sygnał FM jest gorzej jakości niż stream internetowy. A o ilości stacji do wyboru do koloru to już nie wspomnę. Finalnie ten Magnat idealnie mi podpasował zarówno pod względem brzmienia, wygląda jak i funkcjonalności (np po usb lub bt można przełączać utwory/ stacje radiowe pilotem!)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Mariusz Kopacki napisał:

Jest taka funkcjonalnosc w spdif, tyle ze chyba nikt z niej nie korzysta - blok "User data".

Mówisz o samym złączu?

No to być może ale żadne urzadzenie podłączone do Wiim w ten sposób na swoim wyświetlaczu nie pokaże artysty.

15 godzin temu, Mariusz Kopacki napisał:

Nie wlacza sie. Mowa byla o funkcjonalnosci, z ktorej nie korzystaja producenci.

No właśnie. Czyli taka teoria trochę.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...