Skocz do zawartości

WiiM Pro - a jak ten namiesza?


ProjectPi

Recommended Posts

Dnia 30.03.2023 o 21:56, Q21 napisał:

Z tego co widzę, to nie - sam kabel USB-A do USB-C. Zasilacz powinien mieć 5V i minimum 1,5A. 

Sprawdziliście na pewno?

U konkurencji ta sama cena i z zasilaczem.

Dnia 31.03.2023 o 12:48, Mariusz Kopacki napisał:

Konsbud nie wspomina o zasilaczu

Ale sprzedają z zasilaczem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MrOwA napisał:

To jeszcze pytanko. Urządzenie cały czas jest włączone bo nie znalazłem nigdzie wyłącznika? Dużo pobiera, bo zasilacz będzie za szafka bez możliwości łatwego odłączania :)

Pora wreszcie go zamowic.

Mini wychodzilo mi w zakresie 150-220 mA. Pro nie mierzylem, kojarze ze ktos deklarowal z grubsza x2 w stosunku do Mini.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Mariusz Kopacki napisał:

Mini wychodzilo mi w zakresie 150-220 mA.

Jeśli się nie pomyliłem w obliczeniach to 7zł rocznie koszt energii przy włączeniu Wiim Mini non stop. Czyli zużycie energii przez Pro trzeba pomnożyć x2. 

Jeśli rozmawiamy o oszczędzaniu energii to gniazdko WiFi szybko się nie zwróci, ale tu chyba raczej o wygodę i bezpieczeństwo samego Wiima chodzi.

Edytowano przez Wito76
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Wito76 napisał:

Jeśli się nie pomyliłem w obliczeniach to 7zł rocznie koszt energii przy włączeniu Wiim Mini non stop. Czyli zużycie energii przez Pro trzeba pomnożyć x2. 

Jeśli rozmawiamy o oszczędzaniu energii to gniazdko WiFi szybko się nie zwróci, ale tu chyba raczej o wygodę i bezpieczeństwo samego Wiima chodzi.

Odcinanie doplywu pradu nie kojarzy mi sie tu z bezpieczenstwem. Bardziej z ryzykiem, ze stanie sie to w nieodpowiednim momencie.

1 minutę temu, Palmos napisał:

Ooo

Nie zauważyłem tego...

A masz standby ustawione?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Wito76 napisał:

Mi się kojarzy. Nie zawsze jesteśmy w domu by wyłączyć w razie burzy czy jakichś prac powodujących przysiady napięcia czy z grubsza mówiąc stany nieustalone w sieci.

Nie mialem na mysli tego typu sytuacji, a uzywanie smartgniazdka jako substytutu wlacznika/wylacznika dla urzadzen, ktore wykonuja rozne operacje w tle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...