Skocz do zawartości

🇬🇧 Musical Fidelity | Prezentacja wzmacniaczy serii M


Q21

Recommended Posts

Odpowiadamy na Wasze pytania!

Rozpoczynamy serię filmików, mocno bazujących na Waszych konkretnych wątpliwościach i pytaniach, jakie do nas kierujecie.
Na pierwszy ogień idzie Musical Fidelity, czyli marka, która swoją bardzo klarowną, a wręcz ascetyczną dewizą: projektować możliwie najlepiej grające wzmacniacze, w jak najlepszej dla klienta cenie- zdobyła rzeszę zwolenników i zrobiła niemałe zamieszanie na rynku klasycznego audio. Dzisiaj wszystko jest multifunkcjonalne, streamingowane online, dopasowujące się do wszystkiego i zaspokajające wszelkie pragnienia odbiorców. Musical Fidelity kroczy zgoła inną drogą, pokazując, że bardzo wysokie zawężenie daje znakomity efekt. Zawęzili swoje wzmacniacze do bycia - nomen omen - po prostu wzmacniaczami. Bardzo dopracowanymi, wysokiej klasy, z bardzo dobrym balansem jakość-cena.
Słowa tego nie opiszą, więc zapraszamy na video, a że video to również tylko pierwszy krok, zapraszamy przede wszystkim na odsłuchy porównawcze do Q21 do Pabianic. Sami zdecydujecie, względem własnych wymagań, który model spełnia je najlepiej.

A więc krok 1: VIDEO
Porównamy 4 modele serii M. Skupimy się na różnicach dźwięku, wybierzemy najcieplejszy, najbardziej nasycony, najmocniejszy oraz najlepszy do trudnych do wysterowania kolumn oraz przeanalizujemy ich funkcjonalność.
OBEJRZYJ VIDEO:

Krok 2: ODSŁUCHY
Warto osobiście porównać każdy z modeli, w naszej sali odsłuchowej, dlatego też zachęcamy do umawiania się z naszymi doradcami: 42 213 01 66  oraz poprzez messenger
Odsłuchy są darmowe, niezobowiązujące, choć przyznajemy, że najczęściej kończą one się decyzją zakupową, ponieważ nasi Klienci potrafią zakochać się w sprzęcie już od pierwszego usłyszenia.
Standardowo zachęcamy również do zadawania pytań pod filmem, na YouTube. Jak widzicie, dokładnie je analizujemy.
Pozdrawiamy Zespół Salnu Q21
_____________________

Salon Audio-Video Q21
Pabianice, Reymonta 12
www.Q21.pl
Tel. (42) 213 01 66

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MF całkiem spoko brzmieniowo wzmacniacze, niestety mają też wady iż żyjemy w XXI wieku a żeby wzmacniacza nie dało się uruchomić z pilota? trochę to słabe..
Jakość wykonania na bardzo wysokim poziomie, duża moc wyjściowa, ale mimo wszystko sprzedałem iż wstawanie codzienne do szafki RTV i włączanie jak i wyłączanie wzmacniacza było jak dla mnie mało komfortowe. Może kiedyś wyjdą nowe modele Musical Fidelity M ... SI-RC
RC- od remote control :)
Dobre filmy chłopaki!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Bartek_86 napisał:

sprzedałem iż wstawanie codzienne do szafki RTV i włączanie jak i wyłączanie wzmacniacza było jak dla mnie mało komfortowe

A ja z kolei nie mam z tym problemu. Nawet nie używam pilota do pogłaśniania lub ściszania ponieważ lubię pokręcić gałką.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Bartek_86 napisał:

niestety mają też wady iż żyjemy w XXI wieku a żeby wzmacniacza nie dało się uruchomić z pilota?

Nie wszystko co nowoczesne jest dobre.. Żadnego z moich wzmacniaczy nie dało się włączyć z pilota, a wszystkie były wzmacniaczami z obecnej produkcji... :)

Pozdrawiam,

Michał

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...