Skocz do zawartości

Kolumny do wzmacniacza Nad c368


Tomasz Krzyminski

Recommended Posts

7 minut temu, moss napisał:

Ciekawe, osoba która wie czego chce jest oderwana od rzeczywistości.

Znowu Ci się coś pokręciło. Wszystko prawda, prawda i jeszcze raz prawda. Bo @moss tak powiedział. :D

7 minut temu, moss napisał:

Czyli według ciebie, wszyscy ci którzy żyją w chmurach są normalni.

Wolę żyć w chmurach i być normalnym (jedno drugiego nie wyklucza), niż wyciągać jakieś schizofreniczne wnioski po paru wpisach na forum.

Edytowano przez Butler
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Grzesiek202 napisał:

Jeśli twierdzisz, że 90% ludzi budujących domy w ogóle myśli o 2 dodatkowych głośnikach, to pozostaje mi tylko chyba rozłożyć ręce, bo zakładam, że żaden z nas nie znajdzie statystyki na ten temat. Ale Piotrze, tak po prostu nie jest! Większość myśli gdzie będzie telewizor. To że Ty się obracasz w takich kręgach nie znaczy, że w Polsce w 9/10 nowo budowanych domów będzie stereo! Owszem, ten kto ma bakcyla o tym pomyśl. To jakbyśmy oburzeni pytali: a gdzie miejsce na duże akwarium? No przecież to oczywiste, że musi być akwarium! Więc architekt to debil. To tak nie działa.

Dwie sprawy.

Oczywiście że nikt takich statystyk nie poda. Podam na własnym przykładzie. Gdzie znajomy robili remont, zakup nowego mieszkania, domu. Zawsze brali to pdo uwage. Zawsze miejsce takie czy inne zostało zostawione. Mimo że wiekszość osób nie miało do czynienia z audio. Dopiero z czasem do mnie przychodzą po poradę. Ale nikt tego nie olał kompletnie wiedząc że chce mieć "kiedyś".

Akwarium. To inna sprawa. Też jestem zajawiony to wiem :)

Tu architekt łatwiej to wkomponuje do to prostokąt wielkości która sprawdzi sobie w necie. Może być zabudowany. Może być położony tu i tam. W audio tak nie ma.

Architekt nie może maczać przy tym palcow bo to jakbym ja próbował rozbroić minę. Nie znam się.

21 godzin temu, Rafał S napisał:

@Piotr Sonido Piotrze, na własnym przykładzie mogę potwierdzić słowa Grześka. Kupując (dwa i pół roku temu) i remontując swoje obecne mieszkanie nie brałem w ogóle pod uwagę prawdziwego zestawu audio. Tym bardziej, że większość funduszy poszła na wspomniany zakup i remont. I to pomimo tego, że jestem od lat melomanem z dużą kolekcją płyt. Gdybym to planował, oczywiście mógłbym zadbać od razu o wstępną adaptację akustyczną oraz trochę inne umiejscowienie telewizora i niektórych mebli. Ale były inne priorytety i nie dałem rady myślami wyjść poza nie.

Serio?

Ale nie wiedziałeś że będzie kiedyś? W sensie zostawie miejsce. Tu będzie dobrze.

No to powiem Wam może ja inaczej rozmawiam ze znajomymi.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.12.2022 o 10:14, moss napisał:

Mam się śmiać czy płakać?😃

Wieloletni meloman z dużą kolekcją płyt remontując chałupę nie myślał, że jednak będzie chciał kiedyś posłuchać na czymś tego swojego zbioru. 

Normalnie ręce opadają. 🤣🤣  

Fajny z ciebie pozer.🤣🤣🤣

Rozumiem, że to jest zart? Bo nie wierzę, że normalny człowiek może to napisać na serio :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Piotr Sonido napisał:

Ale nie wiedziałeś że będzie kiedyś?

Nie wiedziałem, że będzie. Wprost przeciwnie - uważałem, że nie będzie. Miałem 25-letni zestaw Denona, który stał na segmencie RTV. Sądziłem, że pogra tam kolejne 25 lat. Ale znudziło mi się naprawianie odtwarzacza CD. Za którymś razem pomyślałem o wymianie i tak się to zaczęło...  😉

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Michał Gałązka napisał:

@moss ale jesteś kozak leszczu, prawdziwy z Ciebie samiec alfa 🤣 nic się nie martw może i Ciebie ktoś kiedyś zechce, a póki co to nie wchodź na tematy, które są Ci nieznane.

Nieznane? Powiedz szczerze, ile założyłeś wątków typu jakie lub jaki wzmacniacz, kolumny, Dac to kupić? No nie wiem kto tu nie ma pojęcia o temacie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, moss napisał:

Nieznane? Powiedz szczerze, ile założyłeś wątków typu jakie lub jaki wzmacniacz, kolumny, Dac to kupić? No nie wiem kto tu nie ma pojęcia o temacie.

Już Ci odpowiem tyle, że znalazłem to czego szukałem i może rozwalę Twój światopogląd ale cieszę się odsłuchem muzyki w pomieszczeniu, które również cieszy moje oko ;). Problem jest inny nie ogarnąłeś, że ja mówiłem o relacjach między ludzkich  i tak narzeczona wybiera kolory zasłon bo mnie to kompletnie nie interesuje. Podpowiem Ci jedną kwestię,  to, że ktoś jest apodyktycxny, nie czyni z niego mężczyzny;) mężczyzna przede wszystkim skupią się na szczęściu swojej drugiej połówki 🙃 

 

I na koniec używam DAC wbudowany w amplituner stereo🤯 i jeszcze gorszą rzeca Ci powiem, w przeciwieństwie do Ciebie nie szukam dziury w całym tylko cieszę muzyką 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślałem, że informacja o tym, że używam DAC wbudowanego rozjasni Ci przynajmniej kwestię ile zadałem pytań odnośnie DACa :) 
Owszem postrzegam świat na swój sposób ( mieszczac sie w normach spolecznych i kulturowych ) :) rozumiem, że Ty świat postrzegasz tak jak ktoś Ci powie, że masz postrzegać? Czy dostosowujesz się do większości ?:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.12.2022 o 23:59, Rafał S napisał:

Nie wiedziałem, że będzie. Wprost przeciwnie - uważałem, że nie będzie. Miałem 25-letni zestaw Denona, który stał na segmencie RTV. Sądziłem, że pogra tam kolejne 25 lat. Ale znudziło mi się naprawianie odtwarzacza CD. Za którymś razem pomyślałem o wymianie i tak się to zaczęło...  😉

Ok, rozumiem. No dobra.

Panowie, bo się trochę bałagan tutaj robił.

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.12.2022 o 18:03, Michał Gałązka napisał:

świat postrzegasz tak jak ktoś Ci powie, że masz postrzegać? Czy dostosowujesz się do większości ?:)

Ciekawe na podstawie czego wyciągnąłeś takie wnioski? Kompletnie nic o mnie nie wiesz, a jak już udało by ci się coś dowiedzieć to byś zrozumiał w jak dużym błędzie jesteś.

Na tym forum nie znajdziesz nikogo kto by poszedł moją drogą. To chyba wystarczy. 

Ty jakbyś miał podjąć takie decyzje względem audio to .... tu nie pozwala mi regulamin forum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...