Skocz do zawartości

Yamaha RN 803D wymiana na Cambridge Audio Evo 150 czy warto?


Mateo89

Recommended Posts

Dnia 31.12.2022 o 12:22, Mateo89 napisał:

Witam. Panowie mam dylemat i ograniczony budżet. Upatrzyłem sobie Cambridge Audio Evo 150 ale nie słuchałem. Chciałem wymienić moja Yamahe która funkcjonalnością jest bardzo podobna do tego Cambridge z tym że ten sprzęt niby dużo lepiej gra. Mam kolumny Monitor Audio Silver 10 i nie mam zamiaru ich zmieniać. Lubię dużo góry ale denerwuje mnie brak basu na Yamaha a dokładnie buczenie bardziej niz dobry miękki bass. Salon mam 30m2. Zależy mi na all in one więc nie chce nic innego bo nie pasuje mi to stylistycznie i koniec. Powiedzcie czy będzie przepaść między tymi urządzeniami czy szkoda kupować sprzętu za 3 razy większa kwotę nóż dałem za nową Yamahe. Druga sprawa to Cambridge Audio Evo 150 niby bardzo się zawiesza czytam na forach zagranicznych i nawet serwis sobie nie radzi bo odsyłają sprzęty a problem nie naprawiony. Jak działa w nim aplikacja czy się zawiesza? Radio internetowe dobrze działa? Coś na zasadzie ja w Yamaha że jest pełna lista stacji typowo klubowych bo takiej muzyki słucham typu Trance. Z góry dzięki za odpowiedzi. 

Cambridge Audio Evo 150 niby bardzo się zawiesza czytam na forach zagranicznych i nawet serwis sobie nie radzi bo odsyłają sprzęty a problem nie naprawiony. 

Niestety jest to prawda. Użytkuję go i po około 2 latach jak tylko minęła gwarancja zaczęły się problemy. Już mnie szlag trafia. ciągle się zawiesza. Codziennie. Tyle pieniędzy i takie g.......

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Audiofil1 napisał:

Cambridge Audio Evo 150 niby bardzo się zawiesza czytam na forach zagranicznych i nawet serwis sobie nie radzi bo odsyłają sprzęty a problem nie naprawiony. 

Niestety jest to prawda. Użytkuję go i po około 2 latach jak tylko minęła gwarancja zaczęły się problemy. Już mnie szlag trafia. ciągle się zawiesza. Codziennie. Tyle pieniędzy i takie g.......

Bo miałes tą starsza wersje wlasnie.

Nowsze maja chyba inny soft? Coś innego poprawionego. Ale ani nie było problemów z wyswietlaczem ani z zaweiszaniem.

16 godzin temu, Daniel09 napisał:

@Audiofil1 No  chyba masz pecha , brat ma od 1.5 roku , ja od roku i po aktualizacjach wszystko ,, gra ,, bez problemów . Pobrałeś ostatnią ( 2 dni temu ) aktualizację ? Z tego co pamiętam to na samym początku były problemy z wyświetlaczem ale aktualizacją dawno to usuneli. 

Dokładnie tak.

Początkowe wersje bywały problematyczne. Te w aktualnej sprzedazy nie maja tego problemu.

Kolega zarejestrował się na forum żeby wylać żółć na produkt..... ciekawe.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.12.2022 o 12:22, Mateo89 napisał:

Mam kolumny Monitor Audio Silver 10 i nie mam zamiaru ich zmieniać. Lubię dużo góry ale denerwuje mnie brak basu na Yamaha a dokładnie buczenie bardziej niz dobry miękki bass.

A skąd wiesz, że to Yamaha ma "brak basu" i "buczenie", a nie Twoje kolumny lub pomieszczenie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...