Skocz do zawartości

Odtwarzacz sieciowy TAGA HARMONY TWA-10B


Adam1971

Recommended Posts

1 godzinę temu, Majmaj. napisał:

Takie jest ryzyko że wiim Pro w PL nie kupię, zostają Amazon itd. Brak możliwości zwrotu w razie w.

Taga od ręki, i tak się bije z myslami. 

Chociaż taga pewnie lepiej zagra po RCA, DAC kupię ale po wakacjach dopiero. 

To może Wiim Mini (masz go od ręki) + Fiio D03 (używkę kupisz poniżej 100pln)?

Lepszego Daca ogarniesz po wakacjach a całość Cię wyjdzie taniej niż Taga. Ja porównywałem oba dokładnie w takiej konfiguracji (Taga po RCA) i brzmiały identycznie (po aktualizacji Tagi w styczniu ale to inny temat).

Taga nie jest taka rozwojowa - to na bank. Nie podpasuje to oddasz a Fiio się przyda choćby do TV.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że magic będzie ok. Zwłaszcza że jest raczej po jaśniejszej stronie jeśli chodzi o brzmienie. U mnie w nadach gora sie otworzyla po zmianie zworek z tych ori drutow. Polecam zabieg. Spróbuj może jeszcze zmienić kable glosnikowe na jaśniejsze, posrebrzane. Możesz zrobić eksperyment z kablem ytdy 8x0,5. On jest tani i mógłbyś posłuchać czy jest różnica. Jeśli nie usłyszysz zmian to chociaż stracisz kilkanaście zł a nie kilkaset. Jak te zabiegi nie pomogą to już nic nie pomoże tylko zmiana kolumn lub wzmacniacza. 

Edytowano przez Artur Charicki
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

co do jakości z TAGI nie mam zastrzeżeń, tylko mam inny problem, nie wiem czy to wina mojego egzemplarza czy TAGA tak ma, mianowicie aplikacje 4stream i WiimHome mają opóźnienia, tzn odsłuchuję utwór i jak chcę włączyć inny to pomimo wyświetlania w telefonie że zmieniłem TAGA nadal odtwarza ten poprzedni, dopiero w 14 sekundzie następuje zmiana, albo jeśli ręcznie przesunę suwak to wtedy wgra nowy utwór, to jest pierwszy problem. Kolejny jest z Tidalem, aplikacja Tidal łączy się bez problemu, jednak utwory delikatnie przeskakują, przycina jakby o ułamek sekundy, nie da się słuchać. Na Spotify żadnych problemów, jednak wolałbym mieć Tidal HiFi. Dodatkowo musiałem zrezygnować z Deezera ponieważ przez wspomniane aplikacje nie da się słuchać, a Aplikacja Deezer nie widzi TAGI, na co mam potwierdzenie producenta tego urządzenia. Też macie takie problemy z tymi aplikacjami? przycinanie z Tidal występuje zarówno na Androidzie jak i iOS.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...