Skocz do zawartości

Wzmacniacz do Quartet Genese Trio


mkk

Recommended Posts

Ostatnio zwrócił sie do mnie z prośbą o pomoc znajomy. Grał na Genese Trio z H300. Niestety H300 musiał oddać , i zrobił się dylemat w sprawie nowego wzmacniacza. 

 Triangle grają jak Triangle , więc wzmacniacz nie powinien podkreślać góry , ma mieć dociążoną średnicę i może mieć obszerny dół . Z wymagań funkcjonalnych musi być pilot , mile widziane wejścia opt i coax/usb. Raczej goły niż ze streamingiem.  Koniecznie czarny :) . Budżet 7-9 tys. , używki dopuszczalne ( najchętniej z południowej wielkopolski :)

Co poza M6si byście polecili ? Poza lampami , które odpadają na chwilę obecną ( dzieci , dużo tv/xboxa )  

Pzdr

Edytowano przez mkk
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Piotr SonidoA MF 6si nie ma trochę podbitych skrajów pasma? Nie słuchałem ale bardzo często spotyka się opinie, że wysokie tony w tym konkretnym wzmacniaczu od MF są trochę podniesione  i w połączeniu  z paczkami mającymi już sporo wysokich tonów można przesadzić. Zgadza się podbita niska średnica i obszerny, trochę poluzowany dół pasma ale wysokie tony ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, kaczadupa napisał:

@Piotr SonidoA MF 6si nie ma trochę podbitych skrajów pasma? Nie słuchałem ale bardzo często spotyka się opinie, że wysokie tony w tym konkretnym wzmacniaczu od MF są trochę podniesione  i w połączeniu  z paczkami mającymi już sporo wysokich tonów można przesadzić. Zgadza się podbita niska średnica i obszerny, trochę poluzowany dół pasma ale wysokie tony ?

Dla mnie każdy Musical ma je obcięte na tle innych wzmacniaczy. Byc może na tle własnej linii to może delikatnie.

Ale patrząc przez pryzmat wzmacniaczy na rynku on wciąż ma schowaną górę.

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy wymienili sporo dobrych marek i wypadałoby się tylko zgodzić z propozycjami i ewentualnie dołożyć jeszcze nowego Audiolaba 9000A, który wpisałby się w twoje zainteresowania i mógłby się spodobać. Mamy większość wymienionych wzmacniaczy i jeśli masz czas to zadzwoń i umów się z nami na odsłuch, w wygodny sposób porównasz ze sobą te konstrukcje - zapraszamy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...