Skocz do zawartości

Co z tym zrobić?


_jw23

Recommended Posts

Witam wszystkich. Padła mi ostatnio wieża AIWA NSX-S90 (serwis stwierdził nie do naprawy), ostatnie lata służyła do słuchania radia internetowego z telefonu i  stron VOD z laptopa i tv, czasami muzyka (Flac).  W piątek byłem już gotowy kupić Panasonic SC-PMX90, ale pomyślałem czy można wykorzystać głośniki które zostały? Miejsce jest ograniczone i nie ma opcji na normalne kolumny.

Jakiś wzmacniacz (używany) i adapter Bluetooth  ?? Ma to sens? Budżet max 1200.

Zależy mi  na przyzwoitym dźwięku, ale cudów nie oczekuję.

Tak to wygląda 1999 rok, o ile dobrze pamiętam🤔

 

 

 

 

 

IMG20230303194806a.jpg

IMG20230303194839a.jpg

IMG20230304220801a.jpg

Edytowano przez _jw23
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nad Loxjie A30 właśnie myślałem, ale w Polsce brak. Dostępny jedynie na Amazonie za 899zł, tylko z opinii wygląda, że w ostatnich miesiącach jakość poszła w dół. Obawiam się o awaryjność. Nie wiem jak jest z gwarancją, dotychczas kupowałem tam książki na kindla.   Topping MX5 wygląda najsolidniej, i chyba go wybiorę .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony mogę polecić tage ale hta 700b v2 bo posiadam i gra na prawdę świetnie. Nie sądziłem że takie malutkie coś może tak czyściutko grać. Nie wiem jak gra na oryginalnych lampach bo kupiłem od razu z lampami psvane art. Czuć te lampki i do tego jest detal a obawiałem się że w hybrydzie może być za mało góry czy zlana średnica. Nic z tych rzeczy. Przed zakupem tagi odsłuchiwałem jeszcze mr780 i wg mnie w magnacie było za dużo dołu i mniej góry względem tagi. Oczywiście w moim odczuciu i z moimi kolumnami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No HTA 700 używka w tej samej cenie co 25 nowy.

A z czym u ciebie grał ten nad 326

 

 

Jawłaśnie kupiłem Tage HTA-25 do Audiosymptom i8 bo mój NAd 326 zaczął się psuć nie widzę żadnej przepaści.

 

Taga zagrała porównywalnie albo nawet lepiej według mnie co duże grono twierdziło że sobie nie poradzi z tymi kolumnami i ja mi odradzali.

 

Brawo Taga...

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.03.2023 o 22:34, _jw23 napisał:

Nad Loxjie A30 właśnie myślałem, ale w Polsce brak. Dostępny jedynie na Amazonie za 899zł, tylko z opinii wygląda, że w ostatnich miesiącach jakość poszła w dół. Obawiam się o awaryjność. Nie wiem jak jest z gwarancją, dotychczas kupowałem tam książki na kindla.   Topping MX5 wygląda najsolidniej, i chyba go wybiorę .

No niesyety to jest chińczyk raz robiony w jednej fabryce raz w drugiej. I moga też zmieniać podzespoły bo czemu nie?

6 godzin temu, _jw23 napisał:

Taga HTA-600B zamówiona 😀, ciekawe jak to razem zagra🤔😀.

No to dawaj znać.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze wrażenia😀.Na razie testowałem tylko po BT, ale różnica jest na plus. Muzyka to Jarre, Haley Reinhart, Yello i Cohen (głównie FLAC). Używałem 2 laptopów (Win 11 i HP G3 z Win 10) i HP z Win 10 grał lepiej🤔🤔.  Wzmacniacz jeszcze potrzebuje czasu na wygrzanie ( na razie ok.7h), ale jest fajnie.  Jest wyraźniejsza i bardziej szczegółowa góra, bas  miększy, przyjemniejszy dla ucha. Ogólnie, całkiem inne głośniki😀. Zdaję sobie sprawę, że nie wyciągam wszystkiego z wzmacniacza, ale przy ograniczonym budżecie jestem bardzo zadowolony😁. Mała porażka to pilot😒, a konkretnie przyciski. Żeby chociaż krawędzie były zaokrąglone😒

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...