Skocz do zawartości

słuchawki i wzmacniacz do 1000-1200zł


Recommended Posts

Witam.

Niestety rozwaliły mi się słuchawki Creative Aurvana Live 2 (po 3latach użytkowania) a Aurvana 1 po 12 latach nadal mam i użytkuje czasami.

Poszukuje teraz nowych słuchawek nausznych, po kablu ze wzmacniaczem do słuchania muzyki w komputerze i do gier.

Chciałbym wydać nie więcej niż 1000-1200zł na zestaw (chyba że naprawdę coś dobrego polecacie).

Jaki zestaw (słuchawki + wzmacniacz) byście mi polecili?

A może powinienem iść w słuchawki bezprzewodowe? Jak ta co co wtedy musze kupić ze słuchawek i co do kompa?

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem konserwatywny i zaproponowałbym Ci dwie konstrukcje zamknięte, na przewód i grubego dżeka :) z przejściówką!

-Beyerdynamic DT 880 

-Audio Technica 990Z

 

Pójdź sobie do sklepu i posłuchaj :) ja lubię jedne i drugie, dużo ich wcześniej używałem z mobilnymi wzmakami i pozytywnie je zapamiętałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.03.2023 o 09:27, rafi napisał:

Dzięki za propozycje słuchawek. Ale jaki do tego kupić wzmacniacz słuchawkowy?

Możesz rozważyć niedużych rozmiarów wzmacniacz słuchawkowy z DAC - Audioquest Dragonfly Cobalt https://www.tophifi.pl/sluchawki/wzmacniacze-sluchawkowe/audioquest-dragonfly-cobalt.html

uznany na całym świecie, maluch który zrewolucjonizował wiele słuchawek. Zapraszamy Cię do przetestowania ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...