Skocz do zawartości

Onkyo TX-SR393 czy Yamaha RX-V481D


tshapa

Recommended Posts

Dnia 8.04.2023 o 19:58, tshapa napisał:

Witam wszystkich dalej walczę że sobą i wyborem amplitunera waham się między tymi dwoma aktualnie zależy mi bardziej na filmach niż muzyce stąd lekka przewaga onkyo w moim mniemaniu bo obsługuje choćby dolby atmos i dolby Vision będę wdzięczny za jakaś podpowiedź z góry dzięki 😉

Jeszcze wynalazlem onkyo TX-NR656 w zasadzie też się mieści w moim budżecie  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tshapa z tych trzech:

Yamaha 481 - najnowszy sprzęt z tej trójki ale nie ma Atmosa. Szukaj modelu 68x czyli np 681, 683, 685 jak możesz.

TX-SR393 - najsłabszy sprzęt

TX-NR656 ma Atmosa ale jest starszy niż 481 i pod pewnymi względami oferuje mniej niż 481. Poza tym to bardziej odpowiednik modeli 68x u yamahy.

 

p.s. Atmosa potrzebujesz tylko gdy będziesz miał dodatkowe głośniki. Jeżeli planujesz pozostać przy 5.1 to nie musisz sobie nim głowy zawracać.

Edytowano przez lolekdrugi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No myślę o atmosie bo jestem w trakcie budowy domu i mam zaplanowane głośniki pod ten system aktualnie mam Sony STR DH550 i gra ogólnie średnio podłączyłem na chwilie Pioneer VSE 830 i nawet on grał dużo ciekawiej stąd decyzja o zmianie 😁

Jeszcze znalazłem ciekawy w mojej opini Denon avr-x1200

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...