Skocz do zawartości

Głośniki aktywne - propozycja


Łukasz P.

Recommended Posts

Cześć, szukam dla znajomej głośników aktywnych do małego pokoju. Mają one zadanie polepszenia dźwięku z tv i będą służyć do oglądania filmów i słuchania muzyki. Budżet skromny 1200 zł, ale osoba tez nie jest wymagająca w żaden sposób. Muzyka puszczona do sprzątania a do seansów żeby było coś lepiej niż dźwięk z samego tv. Moja propozycja oparta tylko na opcji „szukaj” poniżej, jak może ktoś podesłać swoje to będę wdzięczny. Sprzęt chciała nowy żeby postawić i zapomnieć, szybki zakup ;) 

Głośniki EDIFIER S1000 MKII

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie słucham na zestawie, który byłby odpowiedni dla Twojej znajomej. Wczoraj przyszły do mnie Magnat Active Monitor 220. U mnie stoją na biurku i dźwiękowo jestem zachwycony, choć ze względu na rozmiary będę musiał pewnie oddać - trochę za duże dla mnie. Kupiłem na Allegro powystawowe za trochę poniżej 900PLN. Pełen zestaw wejść analogowych i cyfrowych, pod TV można podłączyć optykiem, jest bluetooth i pilot. Wada tego rozwiązania dla Twojej znajomej to konieczność sterowania głośnością dedykowanym pilotem. Mocy z pewnością jej nie zabraknie:)

Edytowano przez Mariusz Witkowski
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Łukasz P. napisał:

Cześć, szukam dla znajomej głośników aktywnych do małego pokoju. Mają one zadanie polepszenia dźwięku z tv i będą służyć do oglądania filmów i słuchania muzyki. Budżet skromny 1200 zł, ale osoba tez nie jest wymagająca w żaden sposób. Muzyka puszczona do sprzątania a do seansów żeby było coś lepiej niż dźwięk z samego tv. Moja propozycja oparta tylko na opcji „szukaj” poniżej, jak może ktoś podesłać swoje to będę wdzięczny. Sprzęt chciała nowy żeby postawić i zapomnieć, szybki zakup ;) 

Głośniki EDIFIER S1000 MKII

W tym budżecie tylko https://www.olx.pl/d/oferta/adam-audio-t7v-monitor-studyjny-nowy-fvat23-CID99-IDTVbOU.html

A jak chcesz najtaniej jak się da to microlab solo 7C/9C 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...