Skocz do zawartości

Streamer DAC EverSolo DMP A6


MarcKrawczyk

Recommended Posts

1 godzinę temu, MuadDib napisał:

Wiem co to jest i po co HDMI Arc !!! Tylko to jest Streamer. A jak chcesz HDMI Arc to zainteresuj się Zidoo NEO α . Zawsze znajdzie się jakiś malkontent.

A ja myślałem, że to all in one jest a nie streamer bo streamer nie ma wzmacniacza! Takie HDMI iłatwiłoby życie wielu l;udziom, któzy nie chcą dublować sprzętu audio w domu i nie chca 2 pilotów do obsługi tego. JEsli nie widzisz sensu posiadania HDMI i nazywasz mnie malkontentem to chyba nie rozumiesz sensu tego portu w C700 w serii EVO i wielu innych sprzetach.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MuadDib napisał:

Wiem co to jest i po co HDMI Arc !!! Tylko to jest Streamer. A jak chcesz HDMI Arc to zainteresuj się Zidoo NEO α . Zawsze znajdzie się jakiś malkontent.

Dziwnie reagujesz na jakakolwiek krytyke produktu.

Bajdełej, "tylko streamer" Bluesound Node ma eARC z tego co mi wiadomo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Slawko69 napisał:

Halo!!!

Ktoś obiecał na weekend recenzję. Czekamy

Cześć. Daj mi jeszcze trochę czasu, weekend był ciężki. 

Pierwsze wrażenia

Wizualnie super, za taką cenę do tej pory to było nie wyobrażalne. Eversolo może popsuć krew konkurencji.

Obsługa jest bardzo intuicyjna. Jest problem ze stałym wyjściem jak ktoś wcześniej pisał ale podobno to rozwiążą programowo. Przy malince, którą wcześniej miałem to jest  inny świat.

Wbudowany dac, jest na poziomie Chord Qutest , przynajmniej ja nie słyszę różnic.

Fajny sprzęt za pól darmo😉

 

Edytowano przez Bebzun
Błąd
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Piotr Sonido napisał:

Nie wierzę!

Na Amazon (US) jest niewiele opinii (o A8, chyba dźwiękowo to jest to samo), ale część piszę że dźwięk jest przeciętny:

Cytat

While the Dac-Z8 is basking in the golden glow of numerous blog & youtube reviews, it (and it's little bro, the Dac-z6) has issues. 1) The display is very small & has poor contrast. As a result, optimal visibility is limited to about 4 feet. 2) Both models require firmware updates, the process for which is less than intuitive (and a head-banging endeavor with Windows 11). 3) Without the firmware updates, both models play audio with consistent pops/dropout. 4) One addition ballyhooed in a firmware update is the inclusion of another display option, an old school yellow VU meter. Unfortunately, it's worthless beyond 3 feet, as the ultra thin red needles can't be seen due to low contrast and poor design. 5) During operation, when you change the input selection, the output volume drops by 5dB. There's no firmware update for this annoyance. So, keep in mind, to get optimal performance out of either DAC, you'll have to jump through a few hoops during the break-in period, and then put up with another annoyance regardless.

Cytat

Not a good 'value'

Cytat

DAC sounds OK but not fantastic.

Czyli cudów nie ma…

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Majczel napisał:

Reszta toru: wzmacniacz NAD C375Bee + ELAC Solano BS 283 i kable Tellurium Q Silver II

Sprzęt będzie zastępował SMSL SU-9 i malinkę z nakładką Audiophonics i zasilacz liniowy.

Ja też mam zamówionego tylko że u mnie o ile się ostatecznie zdecyduję na jego zostawienie będzie pracował jako transport. Nie spodziewam się spektakularnych różnic w brzmieniu przy wpięciu go w tor zamiast posiadanego Denka ale Ever kupił mnie wizualnie 😁🤘

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Majczel napisał:

Mnie wyglądałem również kupił ;) no i funkcjonalnością. Zapewne w przyszłości dokupię osobnego DACa. Na teraz wystarczy mi by nie był gorszy niż SU-9. Szczególnie, że u mnie w pomieszczeniu adaptacja kuleje.

 

Dnia 21.05.2023 o 14:04, MuadDib napisał:

A można wiedzieć po co ?? Tak do wyświetlania na dużym ekranie.

HDMI nie jest ani arc/earc, ani nie służy do wyświetlenia interface na dużym ekranie. Nie jest wogole wyjściem jest tylko kolejnym wejściem cyfrowym. 

 

Ja jestem zadowolony. Odczuwam różnice w dźwięku na plus w porównaniu do samego Wiim mini jak i DAC Emotivy MC1 do którego miałem  podłączonego wiim'a po optyku.

Ale.... dzisiaj odebrałem smsl su-1 i po pierwszych odslucham jestem trochę w szoku bo dźwięk z Wiim przez su-1 jest również dobry jak nie lepszy od Eversolo!!! 

Dmp- A6 jakością wykonania, wyglądem niszczy małe czarne pudełko su-1 🙂

Wizualnie wygrywa Eversolo ale dźwiękowo.... muszę się jeszcze wsłuchać. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Cobrix napisał:

Ale.... dzisiaj odebrałem smsl su-1 i po pierwszych odslucham jestem trochę w szoku bo dźwięk z Wiim przez su-1 jest również dobry jak nie lepszy od Eversolo!!! 

 

Skrobnij coś w skrócie odnośnie tego su-1. Chodzi o charakterystykę tego DACa. Rozjaśnia, zaciemnia, jak z detalami, separacją itp. Może być na priv aby nie zaśmiecać.   

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Dmitrij Miłowanow napisał:

Na Amazon (US) jest niewiele opinii (o A8, chyba dźwiękowo to jest to samo), ale część piszę że dźwięk jest przeciętny:

Czyli cudów nie ma…

Nie ufam takim opiniom. Ale tu komentarz "no właśnie" jest na miejscu.

10 godzin temu, Cobrix napisał:

HDMI nie jest ani arc/earc, ani nie służy do wyświetlenia interface na dużym ekranie. Nie jest wogole wyjściem jest tylko kolejnym wejściem cyfrowym. 

Jesli jest wejściem cyfrowym to poniekąd jest ARC :P

8 godzin temu, Mariusz Kopacki napisał:

image.png.fd96b7b1640fce91cf1eca7b7b362eae.png

No to jak kolega Cobrix testuje :/

Odkąd też zauważono podejrzaną forme tego tematu kolega MuadDib także zamilkł.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Piotr Sonido napisał:

Jesli jest wejściem cyfrowym to poniekąd jest ARC :P

No to jak kolega Cobrix testuje :/

Tak to jest jak sie klepnie posta bezmyslnie - mea culpa. Gdzies mi sie to w glowie urodzilo jak czytalem/ogladalem zapowiedzi.  Zafiksowalem sie, wykorzystywac nie mialem zamiaru i teraz palnalem glupote. 🫣

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Cobrix napisał:

Ale.... dzisiaj odebrałem smsl su-1 i po pierwszych odslucham jestem trochę w szoku bo dźwięk z Wiim przez su-1 jest również dobry jak nie lepszy od Eversolo!!! 

Dmp- A6 jakością wykonania, wyglądem niszczy małe czarne pudełko su-1 🙂

Wizualnie wygrywa Eversolo ale dźwiękowo.... muszę się jeszcze wsłuchać

Jakby nie patrzeć, to właściwie su-1 i a6 to ta sama półka…98E789B9-2965-4936-BF74-25691D1FB946.png.7aa8cc48bbc137817f422a352f36851d.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...