Skocz do zawartości

Pioneer LX 305 vs Onkyo 7100 + MA Bronze 200/FX


Łukasz P.

Recommended Posts

21 godzin temu, Łukasz P. napisał:

Tak, miałem włączone Audyssey. Kolega co ma  yamahe v4a cały czas twierdził że mam za dużo basu. Dla mnie to było Ok, tylko z uwagi na przyzwyczajenie. 

Może nie tyle samo Audyssey, co funkcja Dynamic EQ - dlatego ja mam ten poprawiacz wyłączony, ale zależy wszystko od warunków pomieszczenia no i przede wszystkim co kto lubi 😀. Ma się podobać słuchaczowi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Łukasz P. napisał:

Dzięki za info, to teraz pytanie czy Cambridge Audio Minx 201 i 301 są szybkimi i nisko schodzącymi subami ?

Tak, to sa szybkie suby.

Czy schodzi nisko? No nie jest to obszar które goni REL, Klipsch czy SVS wyższe serie. No ale szukasz małego kompaktowego i nie drogiego tak?

Bas jest odczuwalny. To nie jest Jamo Sub 810

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak kompaktowego i w obudowie zamkniętej bo stoi przy ścianie, kiedyś już mi poleciłeś swoje opcje i z tego grona właśnie wizualnie najbardziej mi podszedł CA Minx 201 lub 301(ten bardziej). Miejsca zajmie tyle co mój obecny HK 210 i liczę że się lepiej sprawdzi, to jest temat na przyszłość ;) … aczkolwiek może nie tak odległą :)

Na twojej liście też był Quadral QUBE CS10

Edytowano przez Łukasz P.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Chyba obydwoje pisaliście o tym samym :)

Dnia 15.06.2023 o 21:18, Łukasz P. napisał:

Chyba kolegę ze mną pomyliłeś, albo też ma suba Harmana :) ja też się z twoim porównaniem zapoznałem. Na dzień dzisiejszy celuje w CA x301.

Sprawdź go. Chyba go mieli w Media Expert. Zwrot bezproblemowy.

No albo w którymś salonie audio to jest szansa na jakiś rabat.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...