Skocz do zawartości

Wybór wzmacniacza stereo lub All in One


radek-trojek

Recommended Posts

Co do kabli to na razie weź sobie może nie najtańsze ale tez bez końcówek/ wtyków.
Dasz za nie mniej. Chord Clearway, Oehlbachy czy Inakustik.

Tu masz dość sporą rozpiętość co do kolumn. Zarówno pod kątem barwy jak i samej wielkości tych paczek.
Daj znać po odsłuchu. No i pamiętaj że akustyka poszczególnych salonów oże miec spory wpływ. Bo watpie aby udało się je odsłuchać wszystkie w jednym miejscu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze do monitorów możesz dokupić subwoofer :) Jednak do czegoś pokroju Buchardtów P300 nie będzie takiej potrzeby, one spokojnie ogarną pomieszczenia nawet do 30m2, ale to zależy też od preferencji oczywiście :) Listę masz fajną, chociaż w Silverach góra może być nieprzyjemna, jeśli zdecydujesz się na Marantza. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, radek-trojek napisał:

Nie nie szukam już bo nie kupię.

7000 mi się spodobał ogólnie i przeżyję ten niedostatek.

Kolumny. Tu jestem na etapie poszukiwań  i doborze optimum do Marantza jak i pomieszczenia

Wybierz jeszcze kolumny i się pochwal co wybrałeś. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, radek-trojek napisał:

Nie nie szukam już bo nie kupię.

7000 mi się spodobał ogólnie i przeżyję ten niedostatek.

Kolumny. Tu jestem na etapie poszukiwań  i doborze optimum do Marantza jak i pomieszczenia

Jako swoistego rodzaju ciekawostkę spójrz na CA Evo75. Kto wie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.05.2023 o 22:03, radek-trojek napisał:

Ogólnie lubię troszkę basu przy spokojniejszym słuchaniu i wyraźne detale.

No to nie buchardt a właśnie Silver.

Dnia 8.05.2023 o 22:53, gienas napisał:

Cichszym? W takim razie szukaj ktory ma filtr loudness.

 

Słusznie

Zgadzam się. Z Classic 8 będzie momentami łagodnie w tym zakresie.

To nie są tanie kolumny. Audio Physic sobie liczy za swoje produkty

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też uważam, że Audio Physic może być bardzo fajnym kompanem. Pomieszczenie też nie jest bardzo duże, więc raczej basu nie powinno brakować w nim, a o tyle to dobre połączenie, że w większość gatunków muzycznych wpisze się fajnie, dlatego jak szukasz optymalnego zestawu do uniwersalnego wykorzystania to da sobie to fajnie radę. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie.

Tu nie tylko słuchowo ale i wizualnie ma pasować sam nie podejmuję decyzji, a pokój jest ogólno dostępny więc jakieś kompromisy muszą być.

Marantza słuchałem nie z tymi tylko z F 501, ale nie u Siebie. Więc gorzej nie będzie może choć raczej pomieszczenia całkowicie odmienne odsłuchowo.

Sterowanie do moich potrzeb stuknie w hesosie.

Trochę będę strzelał. Mam innego też bzika, który kieszeń drenuje więc będę celował w używki lub w jakieś prom.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, radek-trojek napisał:

Nie.

Tu nie tylko słuchowo ale i wizualnie ma pasować sam nie podejmuję decyzji, a pokój jest ogólno dostępny więc jakieś kompromisy muszą być.

Marantza słuchałem nie z tymi tylko z F 501, ale nie u Siebie. Więc gorzej nie będzie może choć raczej pomieszczenia całkowicie odmienne odsłuchowo.

Sterowanie do moich potrzeb stuknie w hesosie.

Trochę będę strzelał. Mam innego też bzika, który kieszeń drenuje więc będę celował w używki lub w jakieś prom.

W Zabrzu masz za 7,5. Obawiam się, że za 4,5 będzie Ci ciężko je wyhaczyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...