Skocz do zawartości

Stereo pod tv za 1500-2000


Derat

Recommended Posts

Witam

Szukam zestawu stereo lub kolumn aktywnych do pokoju około 25m², podłączonych do tv przez HDMI ( wł i wył razem z tv). 

Wcześniej miałem magnaty multimonitor 220 które mi odpowiadały ale denerwowało mnie ciągle włączanie i wyłączanie ich razem z tv. Teraz mam soundbar Samsung q700a gdzie podłączenie przez HDMI do tv mi pasuje ale dźwięk zdecydowanie odbiega od wcześniejszych magnatów. 

Szukam czegoś w podobnym brzmieniu do multimonitor 220 ale z HDMI. Czy magnat reference 2a będą ok? 

Proszę o opinie i przykładowe zestawy. Używane raczej odpadają.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy TV będzie głównym źródłem i szukasz czegoś do filmów, czy też Spotify i Tidal jednak będą królować i słuchanie muzyki, bo widzę, że obecny soundbar ma Airplay, Spotify Connect i Bluetooth. 

Na pewno naturalnym kierunkiem rozwoju były by Magnaty, bo brzmieniowo na pewno będą podobne do poprzedników. W tym przedziale cenowym nie ma za bardzo jakiegoś wyraźnego konkurenta dla nich z tą funkcjonalnością. Soundbary niestety trochę odbiegają jakościowo w muzyce od monitorów aktywnych, więc rzeczywiście nie dziwi Twoje niezadowolenie z obecnego rozwiązania :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.05.2023 o 13:55, Derat napisał:

Głównie tv i filmy ale muzyka z YT czy po bluetooth z telefonu też będzie grana. 

A jeszcze drugie pytanie, czy jest sens dopłacić do magnatów reference 3a?

Moim zdaniem tak. Mimo wszystko na 25m2 przyda się więcej dźwięku. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Zaproponujemy Ci jeszcze jedną propozycję, mianowicie AudioPro A28 https://www.tophifi.pl/multiroom/audio-pro/audio-pro-a28.html

głośniki aktywne, małych rozmiarów, wyposażone m.in w HDMI, Optyk, Airplay, Tidal, Spotify itd...

Zapraszamy Cię do jednego z naszych punktów na odsłuch. Możesz się pozytywnie zaskoczyć :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...