Skocz do zawartości

Rega Brio - test "niepoprawnie skonstruowanego wzmacniacza"


lpomis

Recommended Posts

3 godziny temu, Artur Charicki napisał:

@KrólKiczu I jak tam Rega się sprawuje po tych kilkunastu dniach? Wciąż czaruje? Pytam bo nie mogę się zdecydować czy ja kupić bo szukam cieplej grającego piecyka do AE120. Moja lista to Brio, MR780, IN100 albo Kandy. Jestem rozdarty 😩

Ale ja chyba nigdzie nie napisałem, że ten wzmacniacz (mnie) czaruje. Po prostu wpisał się w mój gust 🙂

W podjęciu decyzji Ci nie pomogę, bo raz że nie znam Twoich kolumn, a dwa, nie wiem jaki rodzaj dźwięku lubisz. No i niestety pozostałych, wymienionych przez Ciebie wzmacniaczy też nie znam. Słuchałem co prawda atolla, ale wyższy model - in200. Ile wspólnego ma z setką, nie wiem. 

Chyba najrozsądniej jest wypożyczyć te wzmacniacze a może okaże się, że już pierwszy spodoba Ci się na tyle, że nie będzie potrzeby sięgania po kolejne. 

Pozdrawiam 

Edytowano przez KrólKiczu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.10.2023 o 15:22, Artur Charicki napisał:

Napisałem z tym czarowaniem bo wielu użytkowników tak opisuje wokale z Brio 🙂 Wiem że najlepiej słuchać ale przerobiłem już tyle sprzętu że nie chce mi się znowu kupować i sprzedawać bo ja się bawię w rynek wtórny. Tak czy siak dzięki za odpowiedź. 

Ja też bawię się (a w zasadzie bawiłem) w rynek wtórny i szczerze powiedziawszy cieszę się, że to czego chciałem posłuchać, z grubsza posłuchałem. Z tego co obserwuję to rega brio na olx jest rzadko dostępna. W salonie natomiast jest do kupienia za tyle co pozostałe, wymienione przez Ciebie wzmacniacze na rynku wtórnym. Pytanie jak jest w dzisiejszych czasach z odsprzedażą czegokolwiek na olx.

A wracając do tematu Regi Brio. Uważam, że w swoich pieniądzach to naprawdę bardzo fajny wzmacniacz. Dzwoniłem swego czasu do jednego z salonów, który ma go w sprzedaży i nie ma tam problemu z jego wypożyczeniem. Może warto spróbować? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...