Skocz do zawartości

Odtwarzacz do TIDAL zamiast OPPO


Jako219

Recommended Posts

Witajcie,

Kilka lat temu na potrzeby głównie odsłuchu w dobrej jakosci utworów z TIDALa premium skompletowałam taki zestaw:

1) OPPO 103D

2) KEF R500

3) Hegel H80

Od jakiegoś czasu nie jestem w stanie w aplikacji OPPO uruchomić TIDALa. Gdzieś wyczytałem że OPPO przestało wspierać/rozwijać swoje oprogramowanie i dlatego nie działa…

czy ma ktoś jakiś pomysł jak temu zaradzić? Ewentualnie na co zmienić OPPO żeby z resztą się nie gryzło? Natrafiłem na takie zestawienie:

https://fonorama.net/odtwarzacze-sieciowe-uslugi-muzyczne-tidal/
 

bede wdzięczny za doradzanie bo kompletnie się na tym nie znam 😉

 

dzieki!

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj 

Też chcieliśmy zaproponować odtwarzacz Bluesound Node. Do 3000 zł to jest bardzo mocna propozycja. Możesz go wykorzystać wyłącznie jako streamer. Ewentualnie jeśli chcesz trochę polepszyć to właśnie pojawiła sie wersja "Node X" czyli limitacja tego odtwarzacza :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Jako219 napisał:

Dzięki za Wasze sugestie. Jaka jest różnicą pomiędzy Wiim pro a node? 

Przede wszystkim jakość i komfort obsługi Node (soft BluOS)  jest wciąż nie do pobicia. Nie pożałujesz. 

3 godziny temu, Top Hi-Fi & Video Design napisał:

Node X" czyli limitacja tego odtwarzacza

Co to znaczy limitacja? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Bebop napisał:

Przede wszystkim jakość i komfort obsługi Node (soft BluOS)  jest wciąż nie do pobicia. Nie pożałujesz. 

Co to znaczy limitacja? 

a tutaj zerknij:

https://www.tophifi.pl/stereo/odtwarzacze-sieciowe/bluesound-node-x.html

W zasadzie to jest główna zmiana do "zwykłej wersji"

"Bluesound NODE X to limitowana edycja kultowego streamera NODE stworzona specjalnie z okazji 10. urodzin marki Bluesound. Wnętrze NODE X skrywa unowocześniony przetwornik cyfrowo-analogowy ESS Sabre o wysokiej rozdzielczości, czterordzeniowy procesor 1.8GHz ARM® CORTEX™ A53 oraz wzmacniacz słuchawkowy klasy high-end wykorzystujący technologię THX AAA™. " - info z naszej strony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, na pewno warto sprawdzić WiiM Pro, Octavio Stream, Audio Pro Link 2. To bardzo fajne źródła, zwłaszcza jeśli planujesz używać ich jako transportu. Jeśli chciałbyś korzystać z DACa, to również się sprawdzą, ale warto wtedy rozszerzyć zakres o Cambridge Audio MXN10, NuPrime Omnia WR-2, czy wspomniany wyżej EverSolo DMP-A6. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...