Skocz do zawartości

Jakie CD do 2000 zł?


WaldeMAR

Recommended Posts

Witaj

CDS303 to odtwarzacz, który w zupełności będzie starczył do Twojego RN500. Przypomina to urządzanie, swojego poprzednika CD300. 303-ka różni się niewiele ale w dalszym ciągu kosztuje niezbyt dużo. Warto posłuchać. jak jesteś zainteresowany to możemy Ci go wypożyczyć na odsłuch.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę już za bardzo mieszać, ale mamy jeszcze w bardzo dobrej cenie Rotela CD11 Tribute https://www.tophifi.pl/stereo/odtwarzacze-cd-sacd/rotel-cd11-tribute.html

Reprezentuje on troszkę wyższy poziom od CDS303 w zakresie podzespołów. Po za tym dostałbyś więcej energii z tego źródła. Wybór zostawiamy Tobie :)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Yamaha cd s303 nie ma z tyłu nic o miejscu produkcji. Skąd wiesz ze jest w Japoni zrobiony?

Myślałem że to spojrzenie na chińskie produkty czy w Chinach wyprodukowane już się zmieniło. 

Nawet jeśli jest w Chinach wyprodukowane to nie znaczy że jest marnej jakości.

W tej chwili raczej niewiele firm produkuje u siebie a sporo w Chinach i sprzedają.

Pozatym Chinczycy mają wiele firm juz na świecie znanych które nie mają gorszej jakości a czasem lepszą. 

By powiedzieć że coś jest po kosztach musiałbyś w Taga Harmony pracować i mieć wgląd do pewnych informacji a nie sądzę byś miał. 

Nie skreślaj firmy z tak blachego powodu -  wyznacznikiem powinien być dźwięk a nie przez kogo i gdzie wyprodukowane jest.

Pewien jestem że wiele firm którymi się wielu z nas zachwyca używa też pewnie tych samych podzespołów co tańsze marki a wszyscy są zadowoleni bo nieliczni zerkają do środka. Bo I niby po co jeśli dźwięk odpowiada...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Artur Brol napisał:

Na Yamaha cd s303 nie ma z tyłu nic o miejscu produkcji. Skąd wiesz ze jest w Japoni zrobiony?

Myślałem że to spojrzenie na chińskie produkty czy w Chinach wyprodukowane już się zmieniło. 

Nawet jeśli jest w Chinach wyprodukowane to nie znaczy że jest marnej jakości.

W tej chwili raczej niewiele firm produkuje u siebie a sporo w Chinach i sprzedają.

Pozatym Chinczycy mają wiele firm juz na świecie znanych które nie mają gorszej jakości a czasem lepszą. 

By powiedzieć że coś jest po kosztach musiałbyś w Taga Harmony pracować i mieć wgląd do pewnych informacji a nie sądzę byś miał. 

Nie skreślaj firmy z tak blachego powodu -  wyznacznikiem powinien być dźwięk a nie przez kogo i gdzie wyprodukowane jest.

Pewien jestem że wiele firm którymi się wielu z nas zachwyca używa też pewnie tych samych podzespołów co tańsze marki a wszyscy są zadowoleni bo nieliczni zerkają do środka. Bo I niby po co jeśli dźwięk odpowiada...

zadam Ci jedno pytanie:

Czy znasz historię firmy TAGA? Bo jeśli nie, to powiem Ci tylko tyle:

Dwóch Panów w garniturach postanowiło, że zrobią sobie markę. Pojechali do Chin i miało być: tanio i szybko. Tak powstał "czokapik"

trochę marketingu, testy i marka gotowa. 

Chińczycy potrafią zrobić dobrze, ale trzeba za to odpowiednio zapłacić. Tutaj jest inaczej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie znam.

Wychodzę z innego założenia.  Jeśli firma istnieje już trochę to chyba coś potrafią.

Jeśli cały świat potrafi odtwarzacze robić to Polacy też.

Bo to oni chyba zaprojektowali go a w Chinach produkują.

Tak w ogóle nie widzę nic złego że 2ch panów sie spotkało i  założyło firmę.

A że Chinach produkują to co.

Rynek ta jakość zweryfikuje - jest dobry to się sprzeda. 

Narzekając jednak że to albo tamto to jest jak odmówić komuś szansy.

Ja mam  Cambridge CXC który jest tylko trochę droższy a równie dobry jako transport jak cd35 czy cdd1.

Nie widzę powodu dla którego Taga miałby być gorszy. Zresztą czytałem test w polskiej prasie na jego temat i był jak najbardziej pozytywny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Artur Brol napisał:

Nie, nie znam.

Wychodzę z innego założenia.  Jeśli firma istnieje już trochę to chyba coś potrafią.

Jeśli cały świat potrafi odtwarzacze robić to Polacy też.

Bo to oni chyba zaprojektowali go a w Chinach produkują.

Tak w ogóle nie widzę nic złego że 2ch panów sie spotkało i  założyło firmę.

A że Chinach produkują to co.

Rynek ta jakość zweryfikuje - jest dobry to się sprzeda. 

Narzekając jednak że to albo tamto to jest jak odmówić komuś szansy.

Ja mam  Cambridge CXC który jest tylko trochę droższy a równie dobry jako transport jak cd35 czy cdd1.

Nie widzę powodu dla którego Taga miałby być gorszy. Zresztą czytałem test w polskiej prasie na jego temat i był jak najbardziej pozytywny.

Mało wiesz...

Miłej nocy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co kłucić się z Mirasem to jest pracownik TopHiFi albo audioklanu.

To on lat :P Wiec wiadomo że bedzie na to naciskał.

303 to fajny Cd ale też miał za uszami wiele. Mianowicie model który trafił do masowej sprzedaży a nie powinien. Był uszkodzony. Dopiero jego nowy soft naprawił dzialanie.

Wiec pamiętaj o aktualizacji softu. Inaczej będzie wadliwie odtwarzał.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, WaldeMAR napisał:

Tak sobie pomyślałem, że może i też wzmaka bym zmienił idąc za ciosem :D

Co tak do 4 tysia proponujecie? Kolumny jakie mam to Indiana Line Tesi 661.

Polecam Cambridge CXA81, przyjemne brzmienie I wcale nie za jasne.

Mozna jeszcze CXA61, tego nie slyszalem.

Musical Fidelity M2si ten to jest wzmacniacz bez przetwornika ale to masz w odtwarzaczu.

Spróbuj, może ci się któryś spodoba. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...