Skocz do zawartości

Cambridge cxn V2 nie działa tidal connect


Carmion

Recommended Posts

Witam, mam pytanie do użytkowników cxn V2. Czy działa wam tidal connect? Mam taką sytuację że jak się połączę tidal z cxn to na wyświetlaczu cxn pokazuje się już utwór ale nie chcę ruszyć. Tylko ciągle się ładuje.

Używanie tidala bezpośrednio przez streamMagic działa dobrze. 

Oraz z niektórymi stacjami radiowymi nie było problemu się połączyć. A teraz nie działają wszystkie. 

Próbowałem już przywrócenie do danych fabrycznych. Ponowne zainstalowanie tidala i nic nie pomaga. 

Screenshot_20230722-075357__01.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Dedal75 napisał:

Ach te audio ,same psikusy 😊

A miałeś jakieś problemy już z cxn?

 

33 minuty temu, marcinmarcin napisał:

Spróbuj usunąć dane aplikacji Tidal z telefonu 

I reset routera

Na dwóch telefonach próbowałem i nic. Ale z routerem jeszcze nie także spróbuję

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Dedal75 napisał:

To co Marcin napisał i wycierałem z tyłu kurz przesunąłem suwak uziemienia przy usb audio i mi nie działało ale doszedłem. Tak to zero .

Zresztą stream magica6  miałem 4 lata i też nie 

Niestety mi nic nie pomogło. Dobrze że z aplikacji chociaż tidal działa. Może za tydzień jak wrócę z urlopu to foch minie 😅

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Asia napisał:

Ktoś miał problem z Heosem i była taka pomocna rada:

 

Może i tu znajdzie zastosowanie?

Robiłem i niestety nic.... Tidal mi działa w streamMagic bez problemu. Spotify też normalnie. Tylko tidal connect I niektóre radia internetowe działają tak że się połączy i pokazuje na wyświetlaczu że się połączyło, a  nie chcę ruszyć odtwarzanie...

Screenshot_20230722-160348.jpg

IMG_20230722_160359.jpg

Edytowano przez Carmion
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Asia napisał:

Ponowne logowanie w CXN?

A aktualizacja aplikacji Tidal? U mnie była parę dni temu.

Niestety nie pomogło, próbowałem nawet ze starszymi wersjami streamMagic, oraz całkowicie zrestartowanie routera, po kablu i po wi-fi. Bez różnicy. 

Na Tidal też usuwałem dane, przeinstalowałem i na dwa różne konta próbowałem. 

Nawet wyłączyłem wszystkie sprzęty na pół godziny, włącznie z routerem i nie pomogło. 

Tidal connect się łączy i wyświetla się na ekranie w cxn jak ustawie np. Losowe odtwarzanie. Lecz jak wciskam Play to po prostu stoi....

Najwidoczniej będę musiał korzystać z tidala przez streamMagic. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, sonique napisał:

U mnie TIDAL Connect w CXN 2 v2 również działa bez problemu. Choć wolę Stream Magic i jak wolę tak używam:)

Pozwoli się przyzwyczajam do streamMagic. Chociaż dla mnie wygodniejszy Tidal connect bo są sugerowane utwory i ogólnie przyzwyczajony jestem do Tidal connect. Jadę jutro na tydzień na urlop. Zostawię wyłączony od gniazdka cxn, cxa, router. Może jak wrócę z urlopu za tydzień to będzie śmigać. 

Edytowano przez Carmion
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...