Skocz do zawartości

Czy to będzie grało? Wzmacniacz hybrydowy HTA-25B i kolumny STX Electrino 200.


Maciej Zapała

Recommended Posts

5 minut temu, Piotr Sonido napisał:

Jakie pomieszczenie?

Czemu 200tki a nie 250tki?

Na lampy w cenie 1000 zł to bym raczej uważał 

 

Pomieszczenie 20m. 200 w, bo kompromisy małżeńskie... (i tak "za duże") a chodzi mi o to, czy jak to podłącze, to wg parametrów będzie to grać, czy coś się nie spali? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Maciej Zapała napisał:

W tej kwocie nie lepiej iść w sprzęty z drugiej ręki. Więcej zyskasz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co mam kupować taki sam sprzęt, tylko używany? Kolumny tylko takie wchodzą w grę... Chyba że są lepsze z takimi gabarytami. Nic lepszego nie znalazłem, a jeszcze jest na to odpowiednia pula, więc się muszę w tym zmieścić i ma to jeszcze "wyglądać" i tak cud, że ugrałem kolumny 🙂

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Maciej Zapała napisał:

No właśnie Duża różnica... Wolę na tym sprzęcie słuchać muzyki z żoną w sypialni, niż na jakimś lepszym, sam w salonie 😉

To kup cokolwiek, jak ma to być do sypialni.

 Może PianoCraft, albo inną mini wieże np. Denona.po co się pakować w jakieś lampowce, tylko dlatego, że ładnie będzie wyglądać przy świetle lampki nocnej w sypialni?

 

Edytowano przez DiBatonio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co? bo w takiej cenie kupisz lepsze kolumny o podobnych gabarytach czy ładniejsze kwestia gustu, dla mnie praktycznie każdy model będzie ładniejszy ale jak mówiłem co kto lubi:) 

Czy będzie grać lepiej od belki? Będzie, czy da się by grało w tym budżecie sporo lepiej? oczywiście, że się da:) ale widzę, że przyszedłeś tu raczej tylko po  informacje czy to można ze sobą połączyć a nie czy będzie to optymalne rozwiązanie :)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, DiBatonio napisał:

To kup cokolwiek, jak ma to być do sypialni.

 Może PianoCraft, albo inną mini wieże np. Denona.po co się pakować w jakieś lampowce, tylko dlatego, że ładnie będzie wyglądać przy świetle lampki nocnej w sypialni?

 

Sprzęt potrzebuje do salonu, tylko mam postawiony warunek, żeby kolumny pasowały do niego, jak kupię większe gabarytowo, to mnie żona wywali z sypialni i będę sobie w salonie sam słuchał tych kolumn... Żony mi one nie zastąpią 😉 jak już pisałem, trzeba iść na kompromisy

3 godziny temu, Michał Gałązka napisał:

Po co? bo w takiej cenie kupisz lepsze kolumny o podobnych gabarytach czy ładniejsze kwestia gustu, dla mnie praktycznie każdy model będzie ładniejszy ale jak mówiłem co kto lubi:) 

Czy będzie grać lepiej od belki? Będzie, czy da się by grało w tym budżecie sporo lepiej? oczywiście, że się da:) ale widzę, że przyszedłeś tu raczej tylko po  informacje czy to można ze sobą połączyć a nie czy będzie to optymalne rozwiązanie :)

 

A mógłbyś mi doradzić jakieś inne kolumny o podobnych gabarytach? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • RoRo changed the title to Czy to będzie grało? Wzmacniacz hybrydowy HTA-25B i kolumny STX Electrino 200.

Poza kolumnami i wzmacniaczem jeszcze dwie sprawy:

- pytasz o kolumny podłogowe o gabarytach zbliżonych do tych STX, ale czy będziesz je mógł rozsądnie ustawić w pokoju (dać im trochę przestrzeni z tyłu i z boków)? Bo jeśli je wciśniesz w róg to nie będzie najlepiej (akustyka się kłania), warto trochę poczytać na ten temat.

- a co będzie podłączone do wzmacniacza?
 

Łącznie możesz (zamierzasz) wydać na sprzęt audio około 3,5 - 4 tysiące złotych?

Pozdrawiam
PS. Uzupełniłem tytuł bieżącego wątku (gdyż samo "Czy to będzie grało?" to trochę mało...) i usunąłem Twój drugi, zdublowany wątek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no to będzie to lepiej grało niż Soundbar. Ale ja także stawiał bym na sprzet uzywany

 

Dnia 2.08.2023 o 16:34, Maciej Zapała napisał:

Dzięki za korektę. Od bocznych ścian mam ok 70 cm miejsca, od tylnej 50 cm. Na razie muzyka będzie z tel. A może już na  wiosnę gramofon i cd, ale konkretnie jeszcze nie wiem dokładnie co... I mam teraz do dyspozycji 3,5 tyś. 

No to miejsce jest.

A kolumny

Kliosch F2, Dali 450, Tannoy M4/ F4, Mission M34 no jest tego sporo.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...