Skocz do zawartości

Na czym siedzicie (chcielibyście siedzieć) słuchając muzyki?


MarcKrawczyk

Recommended Posts

2 minuty temu, Adi777 napisał:

Pewnie masz rację, ale mimo wszystko można spokojnie tak dobrać standy, że będzie miodzio. Albo regulowane, i temat zamknięty.

regulacja wysokości standów teoretycznie kończy temat z korzyścią dla aktywności ruchowej 🤗

3 minuty temu, Artur Brol napisał:

Masz przyklad moze, zdjecie lub link to pewnie w koncu ogarne.

serio nie widzisz dlaczego regulacja góra/dół jest użyteczna w przypadku sweet  spot ? 😏

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowimy o relax fotel. Chyba wiem o co chodzi z tym gora, dol. Tymbardziej ze kolega wspomnial o fotelach biurowych. Te maja gora , dol czyli regulacje wysokosci siedziska. Kilka relax foteli w sklepie ogladalem, zaden takiej nie mial.

Oczywiscie, jesli takie sa, wyslij mi link do sklepu, chetnie sie czegos nowego dowiem.  To rzeczywiscie bylo by czasem przydatne, mozna by wtedy latwo ustawic swoja pozycje do wysokosci, na jakiej by sie znajdowaly wysokotonowe w kolumnach.

Czy o to ci chodzi ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regulacja góra -dół nie jest jedyną opcją. Są standy (podstawki) umozliwiające regulację kąta pochylenia kolumn, co umożliwia optymalne ustawienie kolumn względem uszu słuchającego, BEZ obniżania lub podwyższania samego standu. Sam mam takie i uzywam z kolumnami JBL L36.

IMG_20220906_154938 (2).jpg

Edytowano przez Rega
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Artur Brol napisał:

Mowimy o relax fotel. Chyba wiem o co chodzi z tym gora, dol. Tymbardziej ze kolega wspomnial o fotelach biurowych. Te maja gora , dol czyli regulacje wysokosci siedziska. Kilka relax foteli w sklepie ogladalem, zaden takiej nie mial.

Oczywiscie, jesli takie sa, wyslij mi link do sklepu, chetnie sie czegos nowego dowiem.  To rzeczywiscie bylo by czasem przydatne, mozna by wtedy latwo ustawic swoja pozycje do wysokosci, na jakiej by sie znajdowaly wysokotonowe w kolumnach.

Czy o to ci chodzi ?

👍🤗

dokładnie o to chodzi

image.png.1697c411180dc33e1e2e21df05f7bc72.png

image.png.a5c0e8a833f513872bfbd1c1b61bc4c8.png

image.png.32d0c6cb16124f4c185cc21d4137940e.png

image.png.13cf71f392e37fefc902997cf27f6119.png

image.png.3665b5b4a14dfb05a8948640a943d76b.png

poniższy patent też praktyczny 😊

image.png.07a8421dbdfb14aa9acf5e4211301d98.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Artur Brol napisał:

😄

ten fotel mi jednak, takiego typowego relax fotela nie przypomina. Raczej, na jakies stare siedzisko z zakladu fryzjerskiego to wyglada. Matko , teraz zauwazylem Utopie obok? Juz widac na co poszla kasa, cala 😄

rozmowa z @Adi777 dotyczyła fotela sweet spot/do słuchania a nie relax

pliiiisss, czytaj uważnie, bo z powodu Twojego roztargnienia wynikają potyczki słowne

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@shureidoTen fotel ze zdjecia to jest relax fotel ( oczywiscie nie  mowie o zdjeciu przez ciebie zamieszczonym) tez taki mam. To nie sa fotel "przeznaczone " z założenia do ustawiania w sweet spot i słuchania muzyki. Mogą jednak do tego posłużyć i robią to bardzo dobrze.

Dlatego nie dziwię się że kolega taki wybrał. 

Jak @Adi777 wspomniał - można odpłynąć.  A jak po porannej zmianie to nawet nie wiesz kiedy i już spisz😁

 

Edytowano przez Artur Brol
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Artur Brol napisał:

@shureidoTen fotel ze zdjecia to jest relax fotel ( oczywiscie nie  mowie o zdjeciu przez ciebie zamieszczonym) tez taki mam. To nie sa fotel "przeznaczone " z założenia do ustawiania w sweet spot i słuchania muzyki. Mogą jednak do tego posłużyć i robią to bardzo dobrze.

Dlatego nie dziwię się że kolega taki wybrał. 

Jak @Adi777 wspomniał - można odpłynąć.  A jak po porannej zmianie to nawet nie wiesz kiedy i już spisz😁

 

ale wybierał go do siedzenia podczas delektowania się muzyką i pliiiissss po raz drugi nie doszukuj się bielszego odcienia bieli, żeby Twój argumentować swój swoisty sposób interpretowania prostego jak nunchaku tematu

a kupił akurat ten, ponieważ Ballerina Sweetspot akurat nie mieli w salonie i nie chciał czekać do przyszłego łikendu

Edytowano przez shureido
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, shureido napisał:

a kupił akurat ten, ponieważ Ballerina Sweetspot akurat nie mieli w salonie i nie chciał czekać do przyszłego łikendu

Tia 😄 On i tak chyba już dawno niedostępny. Czekać i tak muszę, dostawa dopiero w styczniu. Pewnie kolumny przypłyną wcześniej. Szkoda. Byłby fajny prezent pod choinkę ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Adi777 napisał:

Tia 😄 On i tak chyba już dawno niedostępny. Czekać i tak muszę, dostawa dopiero w styczniu. Pewnie kolumny przypłyną wcześniej. Szkoda. Byłby fajny prezent pod choinkę ;)

dostępy na zamówienie, więc jest szansa na choinkowy prezent 🤗 

ale jak chcesz mieć pewny prezent pod choinkę to jest jeszcze GamuT 😊

 

Edytowano przez shureido
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, shureido napisał:

dostępy na zamówienie, więc jest szansa na choinkowy prezent 🤗 

ale jak chcesz mieć pewny prezent pod choinkę to jest jeszcze GamuT 😊

Nie, tyle na fotel nie wydam, przynajmniej nie teraz. I tak się szarpnąłem na ten wczorajszy. Mój pierwszy kosztował 100 Euro. Nie polecam kupowania nowych foteli za takie pieniądze. Szansa, że wyrzucicie go przez okno jest bardzo duża 😄 Jeszcze stoi w salonie nieużywany, ale za chwilę wyląduje na śmietniku, ewentualnie do "używańca" oddam. 

Edytowano przez Adi777
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Adi777 napisał:

Nie, tyle na fotel nie wydam, przynajmniej nie teraz. I tak się szarpnąłem na ten wczorajszy. Mój pierwszy kosztował 100 Euro. Nie polecam kupowania nowych foteli za takie pieniądze. Szansa, że wyrzucicie go przez okno jest bardzo duża 😄 Jeszcze stoi w salonie nieużywany, ale za chwilę wyląduje na śmietniku, ewentualnie do "używańca" oddam. 

fakt, prawdopodobnie niewielki % entuzjastów dobrego słuchania wychodzi z salonu z GamuT Lobster "pod pachą" płacąc wartość katalogową. Przeciętny zjadacz chleba musi wykazać się sporą kreatywnością aby posiąść go za kwotę jaką kosztuje w salonie dobrej jakości klasyczny relax w skórze 🙃

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Artur Brol napisał:

@Adi777 nie trzeba tyle kasy wydawac zeby miec na czym siedziec, podczas sluchania muzyki.

Ludzie siedza na roznych siedzeniach, fotelach czy balerinach i też jest ok.

owszem, nie ma przymusu

ale jak ktoś chce, to wartość dodana do przyjemności słuchania bezcenna 🤗

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Artur Brol napisał:

Z ciekawości, jaką jest różnica w słuchaniu muzyki, siedząc na tym Lobsterze  lub Balerinie np. czy na tym fotelu który kolega zamowil? Jeśli uszy w jednym I drugim przypadku są na tej samej wysokości?

I gdzie jest ta wartość dodana 🤔

spróbuj i nie będziesz musiał pytać 😉

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Relax fotel próbuję bardzo często. Stoi u mnie w pomieszczeniu odsłuchowym. Bardzo wygodny( nie bez powodu relax się nazywa).

Jesli chodzi o Lobstera, cóż, będę Ci musiał na słowo uwierzyc.

Jeśli jednak gdzieś będzie, to nie omieszkam go przetestować.👍

Edytowano przez Artur Brol
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Artur Brol napisał:

Relax fotel próbuję bardzo często. Stoi u mnie w pomieszczeniu odsłuchowym. Bardzo wygodny( nie bez powodu relax się nazywa).

Jesli chodzi o Lobstera, cóż, będę Ci musiał na słowo uwierzyc.

Jeśli jednak gdzieś będzie, to nie omieszkam go przetestować.👍

wytrwałości w dążeniu do usadowieniu się w GamuT i może przy okazji słuchając jak brzmią Raidho albo Børresen 🥂

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno wzbogace. I na tym poprzestane, i szybko sie zmyje.

Tak troche wiem, jak to jest, kiedy sie cos chce a nie moze tego miec 😃

Jesli gdzies znajde, napewno nie omieszkam sprawdzic. Jak mnie znow cos ugryzie, i zachce mi sie czegos nowego - trzeba bedzie troche pojezdzic, to moze wtedy. Kto wie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Artur Brol napisał:

Na pewno wzbogace. I na tym poprzestane, i szybko sie zmyje.

Tak troche wiem, jak to jest, kiedy sie cos chce a nie moze tego miec 😃

Jesli gdzies znajde, napewno nie omieszkam sprawdzic. Jak mnie znow cos ugryzie, i zachce mi sie czegos nowego - trzeba bedzie troche pojezdzic, to moze wtedy. Kto wie.

zainwestuj guldeny w Eurojackpot i wtedy...kto wie 🤗 ? Może nawet nie będziesz musiał ruszać się z domu, AGD dowiezie i może nawet zainstaluje 🤗

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...