Skocz do zawartości

Bluesound Node 2 - problem


xymark

Recommended Posts

9 minut temu, Suchy 79 napisał:

w jakimś markecie

Rossmann https://www.rossmann.pl/Produkt/Srodki-uniwersalne/Meglio-odtluszczacz-uniwersalny-Lemon-750-ml,369407,8332

Lidl, bywa w Biedronce. Szukaj w działach chemii gospodarczej.

Ładnie myje także fugi betonowe na podłogach gresowych 😉.

Popsikaj, zaczekaj chwilę, zobaczysz czy warstwa się rozpuszcza, możesz delikatnie poszorować czymś miękkim typu flizelina. Sprawdź najpierw na mniej widocznej części.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Dnia 18.09.2023 o 21:13, AudioTube napisał:

Mam gdzieś w kartonie na strychu oryginalny moduł zasilania z 2i. A nawet dwa.

Potrzebujesz? To wyślę. Nie pamiętam, ale filozofii większej tam nie ma, żeby samemu wymienić.
 

Hej, mam od kilku dni dokładnie ten sam problem. Jeśli masz jeszcze taki moduł w zapasie, to chętnie jeden odkupię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dan_p witaj. Dla Janka i Michała już wysłałem, więcej nie mam. Popytaj proszę na forum Audiostereo w klubie bluesounda. Dużo chłopaków przeszło na liniowe od PD i na pewno któremuś seryjny zbywa.

Dwa Node2i u mnie od 3 lat jako transporty „pracują”. Nigdy nie zawiodły, apka genialna, a ja w transportach nawet za 10-12 tysi pln różnicy nie słyszę. 

powodzenia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, AudioTube napisał:

@dan_p witaj. Dla Janka i Michała już wysłałem, więcej nie mam. Popytaj proszę na forum Audiostereo w klubie bluesounda. Dużo chłopaków przeszło na liniowe od PD i na pewno któremuś seryjny zbywa.

Dwa Node2i u mnie od 3 lat jako transporty „pracują”. Nigdy nie zawiodły, apka genialna, a ja w transportach nawet za 10-12 tysi pln różnicy nie słyszę. 

powodzenia

Miło słyszeć, że tak wysoko oceniasz Bluesoundy :)  Obecnie pojawiła się aktualizacja "4.0" sprawdź czy również Twój Node ją dostał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, AudioTube napisał:

@dan_p witaj. Dla Janka i Michała już wysłałem, więcej nie mam. Popytaj proszę na forum Audiostereo w klubie bluesounda. Dużo chłopaków przeszło na liniowe od PD i na pewno któremuś seryjny zbywa.

Dwa Node2i u mnie od 3 lat jako transporty „pracują”. Nigdy nie zawiodły, apka genialna, a ja w transportach nawet za 10-12 tysi pln różnicy nie słyszę. 

powodzenia

dziękuję za szybką odpowiedź i podpowiedź. Już znalazłem zewnętrzne zasilanie do tego do kupienia, więc jakoś to sobie na szybko ogarnę, bo bez muzy jakoś dziwnie w domu :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Top Hi-Fi & Video Design napisał:

Miło słyszeć, że tak wysoko oceniasz Bluesoundy

Jestem zaskoczony, że tak dużo ludzi niepotrzebnie „wyrzuca” ciężko zarobione pieniądze w błoto. Zerknąłem teraz na używki node gdzie mieszkam i widzę, że za 250-300€ można go dostać. 
Po prawdzie używka Sbooster plus interfejs liniowe robi już o wiele wyższą cenę, ale to w dalszym ciągu moim zdaniem ekonomicznie przyzwoity wybór. No i radość z użytkowania, ponieważ nie widać/wielkość, a śmiga jak trzeba bez irytacji, stresu itp. Może mam z córką szczęście. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...