Skocz do zawartości

Jaki przewód głośnikowy do POWERNODE + TESI 661


Recommended Posts

I jak ktoś jeszcze raz napisz, że kable nie grają to nie ręczę ! To co zrobił Chord Clearway X z tym zestawem to się w głowie nie mieści. Jakbym miał oczy zasłonięte i nikt by mi nie powiedział, że to tylko kabel to bym nie uwierzył ! To nie jest lekka różnica albo pseudo różnica, to jest różnica namacalna ! Jak głuchy człowiek jak moja żona stwierdziła, że zmieniłem kolumny i ile znowu z konta ubyło to aż się poplułem ze śmiechu. Także tak dziękuję i pozdrawiam :) hehe 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3.10.2023 o 22:04, LICHU napisał:

To co zrobił Chord Clearway X z tym zestawem to się w głowie nie mieści.

To samo w kwestii Melodika, To co ten kabel robi z zestawem, w sensie jak zamula brzmienie,  to szok i niedowierzanie. No chyba że do bardzo ostrych, nerwowych systemów ale tak normalnie to każdemu będę odradzał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Wito76 napisał:

To samo w kwestii Melodika, To co ten kabel robi z zestawem, w sensie jak zamula brzmienie,  to szok i niedowierzanie. No chyba że do bardzo ostrych, nerwowych systemów ale tak normalnie to każdemu będę odradzał.

Tu się zgodzę w 100% miałem na testy i bym dramat. Efekt taki jakby ktoś koc narzucił na kolumny. Ale nie chciałem tego pisać ponieważ wiem jak to drażliwy temat. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już raz tu na forum przeczytałem że te moje musicale są do dupy więc to przetrawiłem 🤣🤣

@Artur Brol uwierz mi na słowo że umiem wyłapać co wpływa źle na mój system. Naprawdę Melodika to słabe okablowanie. To taki zamulacz jest 😉

Chcesz to wpadnij kiedyś do mnie to poprzepinamy i sam się przekonasz 😉

Edytowano przez muzofan
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz rzeczywiście bardzo wybredne ucho to raczej różnica między Melodiką a Albedo Flat One jest zdecydowanie usłyszalna 😉. Może sprzęt wszystko uśrednia?

Jeśli @Artur Brol  jesteś taki zadowolony, to mogę za piwo oddać Ci zasilający Melodiki gdyż nikt nie chciał go kupić 😁

Edytowano przez muzofan
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt sam tego doświadczyłem melodika w moim przypadku grają bardzooo słabo i to trzeba być gluchym zeby tego nie usłyszeć. Ale każdemu co innego pasuje i nie ma sensu dyskutować. Natomiast taki paradoks, wziąłem sobie od znajomego przewody Nordost Frey 2 i było gorzej niż na melodice hehe. Także sami rozumiecie. Niech każdemu gra to co pasuje. W moim wypadku sprzęt średni a kablem zmieniłem go o 360 stopni. Miłego wieczoru, cieszmy się tym co mamy bo życie jest  za krótkie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...