Skocz do zawartości

CIUCHCIA

Recommended Posts

Cześć, jestem tu nowy,pozdrawiam wszystkich.

Dobry miesiąc  walczę z ustawieniami  AVR 11 .Począwszy od charczenia kolumn (FOCAL) Spotify,Play+tv Sony, raz uruchamia dekoder raz nie.Zmiana na gramofon przynosi problem z pilotem ,trzeba czekać  dobrych kilka minut ,żeby  pilot reagował  na jakiekolwiek zmiany. Wprowadzenie ustawień  fabrycznych nic nie wnosi.Z góry  dziękuję  jak ktoś  się  na tym pochyli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, CIUCHCIA napisał:

Cześć, jestem tu nowy,pozdrawiam wszystkich.

Dobry miesiąc  walczę z ustawieniami  AVR 11 .Począwszy od charczenia kolumn (FOCAL) Spotify,Play+tv Sony, raz uruchamia dekoder raz nie.Zmiana na gramofon przynosi problem z pilotem ,trzeba czekać  dobrych kilka minut ,żeby  pilot reagował  na jakiekolwiek zmiany. Wprowadzenie ustawień  fabrycznych nic nie wnosi.Z góry  dziękuję  jak ktoś  się  na tym pochyli.

Najlepiej jak zgłosisz się do sklepu w którym zakupiłeś sprzęt. Panowie powinni uświadczyć Ci support co do ustawień.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kubakk napisał:

Mam avr11 , działa elegancko , raz się ustawiło i gra ;)

Jak ampli ma włączać dekoder ? Heh zarówno to jak i tekst o braku reakcji pilota (trzeba wcisnąć tam guzik specjalny by pilot ponownie działał) sugeruje ogólny brak ogaru u autora tematu :D 

Tobie też  dziękuję. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...