Skocz do zawartości

Głośniki aktywne lub wzmacniacz do jego q350


rimi

Recommended Posts

1 godzinę temu, rimi napisał:

Właśnie intesywnie myślę nad tymi kefami

Bardzo fajnie słucha się z nich muzy z Tidala. Puszczam z fona za pomocą aplikacji Mconnect, można też użyć aplikacji firmowej Kefa ,ale ja wolę korzystać z Mconnect.No i te kolumienki są teraz w pięknym wykończeniu, te nie które kolory są naprawdę śliczne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, jak koledzy wyżej napisali, KEF LSX II to jest bardzo ciekawa opcja, ale może okazać się mała na 17m2. Oczywiście znajdą się tacy, którym to granie bardzo odpowiada i w większym metrażu. Q350 na pewno ciekawie zagrają ze wzmacniaczami z wyższej półki, ale to one wtedy będą ograniczeniem. Jeśli nie planujesz zmieniać ich w przyszłości, to nie wiem, czy jest sens. CXA61 też spokojnie wyciśnie z nich bardzo dużo, a jest poniżej zakładanego budżetu. Oczywiście nie ma już HDMI ARC, więc jeśli chcesz je mieć, to trzeba pójść nieco wyżej, bo Cyrusa One Cast już może być ciężko dostać, jak się uda to to fajna opcja. Mamy w bdb cenie też Audiolaba 7000A w outlecie, on ma HDMI ARC. Sieciowe sprawy możesz załatwić nawet niedrogim WiiM Mini. W razie czego zapraszamy do kontaktu i na odsłuchy :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...