Skocz do zawartości

Pomocy w doborze


pery552

Recommended Posts

Cześć, to całkiem inne konstrukcje dźwiękowo. Audiosymptomy są bardziej koncertowe, bardziej zaznaczone na górze, grają V-ką. Pylon Pearl 27 z kolei to jedna z naturalniejszych kolumn w tym budżecie, grająca również i, moim zdaniem, z przyjemniejszą barwą. Spokojnie możesz jednak patrzeć na mniejsze wersje. W takim pomieszczeniu spojrzałbym też na podstawkowe Fyne Audio F500 :) Napisz też proszę, jaki masz wzmacniacz. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Q21 napisał:

Cześć, to całkiem inne konstrukcje dźwiękowo. Audiosymptomy są bardziej koncertowe, bardziej zaznaczone na górze, grają V-ką. Pylon Pearl 27 z kolei to jedna z naturalniejszych kolumn w tym budżecie, grająca również i, moim zdaniem, z przyjemniejszą barwą. Spokojnie możesz jednak patrzeć na mniejsze wersje. W takim pomieszczeniu spojrzałbym też na podstawkowe Fyne Audio F500 :) Napisz też proszę, jaki masz wzmacniacz. 

Wzmacniacza nie mam kolega ma mi sprzedać ale nie pamietam nazwy albo kupie jakiś do 1000zl max . Podstawowych nie chce bo chce troszkę wiecej mocy i basu bo lubie i właśnie pylony chyba sa okej bo te i8 fajne ale właśnie nie wiem czy potrzebna mi taka moc i tez z wyglądu nie sa ciekawe ale kolega namawia mnie cały czas na te i8 bo niby sa super

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie na odsłuchach z przed 4 lat, Audiosymptom i 8 też zaskoczył bardzo na plus, ale to nie są kolumny do 18m2, one powinny stać w pomieszczeniu od 25m2 w zwyż, a najlepiej sprawdzą się w ponad 30m2.Do  powierzchni 18m2model i6 może być ok, albo wersja podstawkowa bo to i tak spora kolumna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, pery552 napisał:

Wezmę pylon pearl 27 tylko jaki wzmacniacz do tego za max 1000zl ? Myślę nad Taga Harmony HTA-600B moze byc ?

Kolego, czytasz to co napisał wyżej @Tomasz Kluczynski? Te kolumny, o których piszesz to duże krowy. Mówisz, że nie wiesz jak u Ciebie z akustyką a chcesz pakować do niewielkiego pokoju duże kolumny podłogowe? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...