Skocz do zawartości

Elac DBR62 do Audiolab 6000a


msocha

Recommended Posts

Czy ma ktoś taki zestaw? Mam audiolaba 6000a i chciałbym jakieś lepsze monitory do niego. Nastawiłem się na Elac DBR62 ale na paru forach natknąłem się na info, że ten wzmacniacz nie wyciśnie z nich tego co najlepsze. Jednak większość twierdzi, że to dobre połączenie. Jakie jest Wasze zdanie? A może propozycja jakichś innych monitorów? Budżet 2500 zł, używane. Salon 20 m2. Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, Elaci nieźle skalują się z lepszymi wzmacniaczami, ale moim zdaniem Audiolab jest do nich fajną parą. Warto też sprawdzić m.in. Monitor Audio Bronze 100, a także opcje z naszego outletu - Dali Oberon 3 i nieco droższe Fyne Audio F500. Napisz też, jakiego grania szukasz, co masz obecnie i co Ci nie odpowiada, pozwoli dokładniej nas nakierować na jakieś ciekawe kolumny dla Ciebie :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Q21 napisał:

Cześć, Elaci nieźle skalują się z lepszymi wzmacniaczami, ale moim zdaniem Audiolab jest do nich fajną parą. Warto też sprawdzić m.in. Monitor Audio Bronze 100, a także opcje z naszego outletu - Dali Oberon 3 i nieco droższe Fyne Audio F500. Napisz też, jakiego grania szukasz, co masz obecnie i co Ci nie odpowiada, pozwoli dokładniej nas nakierować na jakieś ciekawe kolumny dla Ciebie :) 

Teraz mam Wharfedale Diamond 220. Chciałbym więcej "góry" i szczegółowości. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...