Skocz do zawartości

Kable głośnikowe do Maka + AA Rhea


Recommended Posts

Każdemu wolno mieć własne zdanie. (odnośnie Tellurium) Kilku osobom udostępniłem do testów i miały podobne odczucia do moich. 

Następny kabelek - Nordost Flat 4. Kabel będący dokładną odwrotnością Tellurium. Podkreslona góra (bardzo mocno) oraz ograniczony bas. Średnie pozostają średnie🙂. Jeszcze leży gdzieś tam na dnie szafki z częściami zamiennymi.

 

IMG_20211119_174325.jpg

IMG_20211119_174357.jpg

Edytowano przez Rega
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem blacki ll i tez nie zrobiły jakiegoś szczególnego wrażenia. Brakowało otwartości dźwięku, żywszych barw. Mam Blue ll w drugim systemie i tu jest wszystko ok, w sumie to one są ciekawsze niż Blacki w mojej opinii. Na pewno nie gorsze, a cena bardzo atrakcyjna i ładne ;).

Natomiast co do tej firmy mam takie „ale”, ze marketing wydaje się tu najważniejszy, cudowne nazwy, setki ikonek z wyróżnieniami z rozmaitych „testów”, a z drugiej strony ZERO informacji technicznych, łącznie z tym z czego wykonane są przewodniki. 
Jak płacę 500 zł za parę porządnie wyglądających i wykonanych kabelków, to mi to jeszcze nie przeszkadza, ale nigdy nie zapłaciłbym kwoty dajmy na to 2000 plus, nie wiedząc za co płacę. Silver w nazwie i nie wiadomo czy to po prostu nazwa własna (jak dimond) czy jest jednak jakiś związek z przewodnikami. 
Czym się różni kabel za 8 tys od tego za 2 tys? Nie wiadomo. Na pewno wyglądem i nazwą, ale mi to nie wystarczy. 
Jak firma ma technologię i materiały, którymi może się pochwalić, to się chwali, bo to na jej korzyść działa. Skoro się nie chwali, to robię się podejrzliwy, ze pewnie nie ma czym i jest może doskonałym marketingowym tworem na audiofilskim rynku, szczególnie na taki marketing podatnym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, majkel74 napisał:

Napisz jakie będą Twoje wrażenia (jak już będą) też się kiedyś do nich przymierzałem, ale akurat nie było sensownych ofert.

Nie wiem, czy będę miał okazję. 😕

Jakoś do mnie nie przemawia, zapłać, będę miał kasę na koncie, to wyślę kabel z umową na wypożyczenie. 

Jak zaproponowałem, że zapłacę przy odbiorze, to nic z tego. Hmm.... 

Mimo mojej najszczerszej woli (kupowałem i sprzedawałem forumowiczom, kupowałem od dystrybutorów i kupowałem ze sklepów) to ja jestem jakiś dziwny, ale ze sklepami (albo quasi sklepami) dogadać się nie potrafię. 

Wyprostujcie mnie proszę, co jest złego w wysyłce kabla, za pobraniem, przy wartości transakcji kilku tysięcy? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Rokownik napisał:

Nie wiem, czy będę miał okazję. 😕

Jakoś do mnie nie przemawia, zapłać, będę miał kasę na koncie, to wyślę kabel z umową na wypożyczenie. 

Jak zaproponowałem, że zapłacę przy odbiorze, to nic z tego. Hmm.... 

Mimo mojej najszczerszej woli (kupowałem i sprzedawałem forumowiczom, kupowałem od dystrybutorów i kupowałem ze sklepów) to ja jestem jakiś dziwny, ale ze sklepami (albo quasi sklepami) dogadać się nie potrafię. 

Wyprostujcie mnie proszę, co jest złego w wysyłce kabla, za pobraniem, przy wartości transakcji kilku tysięcy? 

W zasadzie tak wszystkie sklepy robia, placisz a oni wysylaja.

Przynajmniej w NL.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...