Skocz do zawartości

Zmiana pylon d25


IgiK

Recommended Posts

@radek. Ch Silvery za duze? Ok, nie sa male, ale przy tej wielkosci pomieszczenia? Jesli sluchasz na 20 - czyli zakladam ze to tak nie za glosno ale na tyle, by wszystko slyszec - pierwsze co mi przychodzi do glowy ze to powinno byc idealnie. Spore kolumny, 2 x 20 cm basowe glosniki, mocny wzmacniacz - czegoz innego chciec.

Chyba ze tylko ci bas odpowiada w MA a reszta juz nie.

Nie mialem tej Mety R3 ale z tego co widze to maly glosnik jest , w porownaniu z MA.

Czy on moze miec lepszy bas? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak evo zostaje ogolnie nie mam nic do dzwieku monitorow moze zbyt jasny troche ale emotiva go troche ocieplila , Moj pomysl jest taki by miec kolumny  mniejsze grajace po podobnym poziomie ale tansze :) Kefy troche jednak za drogie , a w innym kierunku mam dobra cena na Polki r500 co prawda z Francji ale co sadzicie o tym kierunku ? ( chodzi mi o kierunek muzyczny nie geograficzny)  male podlogowki  cena do 4 tys za pare 

Edytowano przez radek. Ch
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Wito76 napisał:

Tak teoretycznie, na papierze, R3 Meta to ta sama liga co Diamond 25 czy wyżej/niżej ? Jak tutaj branża np  @Q21 to widzi?

Raczej wyżej, ale pamiętajmy, że to podstawki vs podłogowe. 

@radek. Ch do 4 tys PLN za parę nie znajdziesz raczej nic na poziomie grania Silverów 500. Jedynie gorsze dźwiękowo kolumny. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...