Skocz do zawartości

Marrantz MCR612 Melody X - jakie kolumny?


JarosławJ

Recommended Posts

Cześć, ile chciałbyś wydać na cały zestaw? Jakiego brzmienia oczekujesz? Znasz jakieś zestawy, które Ci się spodobały? 

Warto przemyśleć nieco inny sprzęt, jak Taga Harmony HTR-1500CD jeśli zależy Ci na sieci oraz CD. Zachęcam do przeczytania recenzji naszego autorstwa pod TYM LINKIEM. Z kolumn jest sporo opcji, na pewno zachęcę do przejrzenia naszego outletu, gdzie znajdziesz dobrze wycenione propozycje, podobnie w naszej ofercie na Cyber Monday :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MCR 612 to fajna zabaweczka, ale raczej nie na 35m2.Mam go już 6 czy 7 lat dokładnie nie pamiętam.Kupiłem w Niemczech za 650 euro plus do niego kolumny Dali Zensor5.Po pół roku przewiozłem do Warszawy i grało mi to w pokoju 21,5m2. Było całkiem ok, ale to tak powiedzmy budżetowy dzwięk. Kupiłem potem Arcama sa30 i na jego podstawię słyszałem, że nawet te Zensorki 5 można lepiej napędzić niż 612-ką. Marantz mcr powędrował do 14m2 sypialni i dokupiłem do niego kolumienki podstawkowe Wilson EL-4 i tam sprawdza się najlepiej.

Do 35m2 poszukaj mocniejszego sprzętu, który napędzi ci spore kolumny bo też takie będziesz potrzebował w takim pomieszczeniu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Potrzebujesz głośników, które nie będą zbyt dużym obciążeniem dla Twojego urządzenia ;)

Indiana Line Tesi 561 - to nasz typ https://www.tophifi.pl/glosniki/glosniki-podlogowe/indiana-line-tesi-1056.html

Aktualnie za 2000 zł, a więc w świetnej cenie (z 3200 para) - zachęcamy Cię odsłuchy ;)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Tomasz Kluczynski napisał:

MCR 612 to fajna zabaweczka, ale raczej nie na 35m2.Mam go już 6 czy 7 lat dokładnie nie pamiętam.Kupiłem w Niemczech za 650 euro plus do niego kolumny Dali Zensor5.Po pół roku przewiozłem do Warszawy i grało mi to w pokoju 21,5m2. Było całkiem ok, ale to tak powiedzmy budżetowy dzwięk. Kupiłem potem Arcama sa30 i na jego podstawię słyszałem, że nawet te Zensorki 5 można lepiej napędzić niż 612-ką. Marantz mcr powędrował do 14m2 sypialni i dokupiłem do niego kolumienki podstawkowe Wilson EL-4 i tam sprawdza się najlepiej.

Do 35m2 poszukaj mocniejszego sprzętu, który napędzi ci spore kolumny bo też takie będziesz potrzebował w takim pomieszczeniu.

Dziekuję za info.  A jesteś w stanie polecić coś odpowiedniego dla tej powierzchni w miarę budżetowego?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, JarosławJ napisał:

Dziekuję za info.  A jesteś w stanie polecić coś odpowiedniego dla tej powierzchni w miarę budżetowego?

Jeśli cd nie jest konieczne to myślę, że warto rozważyć tego ampa Wiima, który będzie w grudniu w sprzedaży.Tam masz odrazu fajnie rozwiązany streamer z dobrą apką do obsługi. Najlepiej poszukaj wątku o tym Wiimie jest chyba w dziale stereo, i tam koledzy, którzy już go testują podpowiedzą jakie kolumny i na twój metraż, najlepiej dobrać.

Na taki metraż powinny pasować Audiosymptom  i8, ale możesz się rozejrzeć za fajnymi używkami do 2,5-3 tys zł za parę to już kupisz fajną parę kolumn.Ten AMP Wiima nie powinien kosztować więcej niż 1700zł.

Edytowano przez Tomasz Kluczynski
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...