Skocz do zawartości

Douszne słuchawki bezprzewodowe


Recommended Posts

Cześć, witajcie

Jakoś od 4-5 lat korzystam z airpdos pierwszej generacji, tych bez gumek i zacząłem zauważać, że słuchanie przez nie muzyki przestało mnie satysfakcjonować. 
Szukam dousznych słuchawek bezprzewodowych, które będą wyraźnie lepsze od moich obecnych. 
Co możecie polecić? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, solo987 solo987 napisał:

Cześć, witajcie

Jakoś od 4-5 lat korzystam z airpdos pierwszej generacji, tych bez gumek i zacząłem zauważać, że słuchanie przez nie muzyki przestało mnie satysfakcjonować. 
Szukam dousznych słuchawek bezprzewodowych, które będą wyraźnie lepsze od moich obecnych. 
Co możecie polecić? 

Huawei freebuds pro 2, na bank będziesz zadowolony. 

Mam też trójki, ale dwójki według mnie są lepsze. 

Dźwięk jest bardzo podobny, ale freebuds pro 2 zdecydowanie lepiej współpracują z tel. 

Mam też ultrasone m black pearl plus i Ultrasone 11 edition i jak z nich przeskakuje na budsy to żadnej tragedii sonicznej nie ma 😉

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.12.2023 o 22:56, solo987 solo987 napisał:

Cześć, witajcie

Jakoś od 4-5 lat korzystam z airpdos pierwszej generacji, tych bez gumek i zacząłem zauważać, że słuchanie przez nie muzyki przestało mnie satysfakcjonować. 
Szukam dousznych słuchawek bezprzewodowych, które będą wyraźnie lepsze od moich obecnych. 
Co możecie polecić? 

jak masz androida  to nie słuchaj się tych sklepów ( q 21 ) bo nie mają tych słuchawek i proponował bym ci kupić huawei freebuds pro 3 mnóstwo recenzji pozytywnych doskonale mówi na jakim poziomie są te słuchawki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, pl323 mroczek napisał:

jak masz androida  to nie słuchaj się tych sklepów ( q 21 ) bo nie mają tych słuchawek i proponował bym ci kupić huawei freebuds pro 3 mnóstwo recenzji pozytywnych doskonale mówi na jakim poziomie są te słuchawki

Pro 2 są lepsze od 3, mam oba modele. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Częstym problemem jest to, że nie można posłuchać słuchawek dokanałowych, więc nie jestem zaskoczony, że nie możecie się wypowiedzieć w tej sprawie.

Ale różnice w cenie często są uzasadnione :) Sztuki demo pojawiają się od producentów, więc na tej podstawie możemy coś powiedzieć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam takich https://sennheiser.pl/o/cx-plus-true-wireless-black

Dobra góra, dobry bas, w apce jest prosty korektor i całkiem długo działają na jednym ładowaniu. Lekkie i bardzo dobrze się trzymają w uszach.

ANC działa - ale nie używam bo trochę tłumi mi dźwięk muzy kiedy się nakładają częstotliwości muzy i hałasu.

Jak dla mnie są ok.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testowałem właśnie Airpodsy 2 pro od apple No i ta redukcja dźwięku jest czymś niesamowitym. W momencie kiedy wsadziłem słuchawki do uszu przestałem słyszeć wszystkie niepożądane dźwięki z otoczenia. Magia jednym słowem. 
 

Dodatkowo korzystam z iphona i po prostu łączenie się słuchawek od razu po wsadzeniu do uszu jest bardzo wygodne. Jak wyglada ta kwestia z produktami innych marek? 
 

No ale w tych airpodsach 2pro brakuje mi paru decybeli. Może moje uszy już są nie takie jak powinny :P 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...