Skocz do zawartości

Gato FM-8 VS Gato FM-15


lukluk71

Recommended Posts

Witaj ponownie 

Zachęcam do napisania maila do Gato. Kładę łeb pod topór, jeśli nie odpowiedzą w przeciągu 72 godzin. Trzy razy pisałem, zadawałem pytania o różnice między wzmakami 250 a 400, o pre i CD. 

Poproś o charakterystyki obu kolumn. Myślę, że Mariusz/moderator mógłby dużo z nich „wyczytać”. 

Może mógłbyś wypożyczyć od kolegów z forum i u siebie posłuchać, pojeździć nimi, pobawić się zworkami itp

Aaa, myślałeś, by pożyczyć 4 panele z wełny i wrzucić za kolumny, tak na spróbowanie?

Powodzonka
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, lukluk71 napisał:

Gato FM-8 miałem okazję słuchać, dawno, dawno... mało pamiętam ale coś tam wiem, ale zastanawiam się nad FM-15.  Są jakieś szczególne różnice pomiędzy tymi modelami? Ktoś coś?

@MarcKrawczyk może napisze więcej, jako szczęśliwy posiadacz FM-15. :)

Edytowano przez Rafał S
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.12.2023 o 18:51, AudioTube napisał:

Witaj ponownie 

Zachęcam do napisania maila do Gato. Kładę łeb pod topór, jeśli nie odpowiedzą w przeciągu 72 godzin. Trzy razy pisałem, zadawałem pytania o różnice między wzmakami 250 a 400, o pre i CD. 

Poproś o charakterystyki obu kolumn. Myślę, że Mariusz/moderator mógłby dużo z nich „wyczytać”. 

Może mógłbyś wypożyczyć od kolegów z forum i u siebie posłuchać, pojeździć nimi, pobawić się zworkami itp

Aaa, myślałeś, by pożyczyć 4 panele z wełny i wrzucić za kolumny, tak na spróbowanie?

Powodzonka
 

Zawsze mi odpisywali, dosc szybko, az pewnego razu odpowiedz na maila sie nie pojawila. Pytalem o ich pojawienie sie w NL , na jednym z show. I jak makiem zasial... cisza od tego momentu. Nic.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.12.2023 o 18:27, lukluk71 napisał:

Gato FM-8 miałem okazję słuchać, dawno, dawno... mało pamiętam ale coś tam wiem, ale zastanawiam się nad FM-15

 

Dnia 19.12.2023 o 18:11, Rafał S napisał:

może napisze więcej, jako szczęśliwy posiadacz FM-15. :)

Dawno nie słuchałem moich gato, a fm 8 jedynie na AVS…ale tylko powiem, że małe są bardziej energetyczne, szybsze i nieco bardziej dynamiczne, ale za to moje potrafią bardziej budować potęgę dźwięku…

tu więcej opinii:

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...