Skocz do zawartości

Kino Domowe 40m2


AutoPirat

Recommended Posts

23 minuty temu, AutoPirat napisał:

Po nocnych poszukiwaniach, coś utrafiłem. Lekko będą do przycięcia, bo szerokie, bo pod małe kineskopowe TV. Powinno być stabilnie ii dobrze. 

Zrzutekranu2024-03-29o10_19_38.png.4552a05497ed5f5fa5d15f67a024cbff.png

To jest pod tv....

Jak chcesz na nim ustawić i zamontować poprawnie kolumny....🙄

Tu masz coś  konkretnego...W ogóle tam fajne rzeczy można kupić...

Niestety cena też konkretna😉 

https://www.thomann.de/pl/km_24166_boxenwandhalterung_m.htm?shp=eyJjb3VudHJ5IjoicGwiLCJjdXJyZW5jeSI6MTAsImxhbmd1YWdlIjoxMn0%3D&reload=1&srsltid=AfmBOorkz8pf5FiYMnHJIjbNfn6H-90gFcSVGvcZ8zNtj8nAUKDsRSC568g

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)
32 minuty temu, Gmow1977 napisał:

To jest pod tv....

Jak chcesz na nim ustawić i zamontować poprawnie kolumny....🙄

Tak, pod TV, obciążenie 35kg, więc sporo, to powinno być stabilne. Podkleję może nie filcem, a jakąś gumą/pianką antypoślizgową, to siądzie dobrze. Po za tym wysięgnik na ponad pół metra, to z bass reflexem odjadę od ściany.

32 minuty temu, Gmow1977 napisał:

Widziałem wcześniej na allegro, to samo i jeszcze drożej. Byłem bliski kupna, ale rozmiar tylko był mniejszy i okazało się, że cena za 1 szt (nie za parę) więc sporo. Powyżej podstawki - 2 szt. w cenie tego 1. 

Dzięki za namiar, bo na google ciężko znaleźć takie sklepy.

Edytowano przez AutoPirat
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde przyznam się, że bałbym się na tym montować, nie ze względu na wagę a na to, że one będą po prostu postawione na tych podstawkach. 

Wracając do tych z poprzednich postów, które odrzuciłeś, to nie lepiej tam zastosować po prostu jakieś gumowe podkładki tak by zniwelować różnicę w docisku na zwężanej kolumnie? Ja wiem, że nikt nie planuje zrzucać kolumny z podstawek, ale kurde wiesz jak jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Michał Gałązka napisał:

Ja wiem, że nikt nie planuje zrzucać kolumny z podstawek, ale kurde wiesz jak jest.

Hehe, ...teraz to mnie naszły obawy.

Już zamówione, więc zobaczę, ile warte. Będą co prawda w samym kącie, ale jakieś zabezpieczenie może i by się przydało.

Podałeś właśnie myśl, żeby może opasać z podstawkami taką przezroczystą taśmą/gumką (chyba w biustonoszach takie bywają :)). Co by nie wkręcać śrub. Coś się może wymyśli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Napisano (edytowany)
Dnia 29.03.2024 o 14:46, Michał Gałązka napisał:

Kurde przyznam się, że bałbym się na tym montować,

Uchwyty do 35kg. Podstawki przycięte, bo za szerokie były. Podgumowałem od spodu głośnik i siedzi solidnie.

IMG_0382.jpg.fdeefa78912dea20c6ac72f123c19d39.jpg

 

 

Takie pytanie:

- Czy są listwy zasilające sterowane po HDMI?  Kiedy włączam Nvidia Shield, to żeby włączyła taką listwę. Tak, jak to robi z AVR i projektorem?

Edytowano przez AutoPirat
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...