Skocz do zawartości

Wymiana dwóch subwooferów na jeden (ciąg dalszy)


Recommended Posts

2 godziny temu, 77Mariusz77 napisał:

Ja mam trzy różne i sobie każdy chwalę.

 

 

2 godziny temu, PanKlor napisał:

Nie trzeba mieć takich samych subów. To ułatwia zgranie ich ale obowiązku nie ma. 

To może zostawię te elaci a pod biurko kupię jakiegoś małego gagatka?

 

Na zdjęciu widać efekty moich wypocin, przed tą całą zabawą z kalibracją, przestawianiem, zmianą ustawień znacznie więcej byłoby koloru pomarańczowego także jest duża poprawa. Ogólnie to bardzo chciałbym Wam wszystkim podziękować za pomoc, przywróciliście mi wiarę, że można coś z tego jeszcze wykrzesać.

bas w pokoju.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o Velodyne SPL 800 ultra? Myślę czy kupić jedną sztukę pod biurko albo kupić parę i zamienić nimi elaci. Martwi trochę mała średnica membrany ale moc robi wrażenie a dzięki rozmiarowi z łatwością wejdzie pod biurko, a w takim ustawieniu najlepiej u mnie sprawdzają się dwa subwoofery przez co boli mnie ze Elac za nic nie chce się zmieścić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.02.2024 o 09:41, Dawid Szumilas napisał:

Jak słucham muzyki to przeważnie przy biurku albo fotelem sobie jadę w miejsce gdzie jest na zielono a jak mamy oglądać film to kanapa jest obracana o 90 stopni.

No to powiem Ci że robisz spore rotacje. Ale ok.

Velodyne robił swro czasu świetne suby. Tej wyzszej klasy. I wlasnie specjalizowali sięw subach o mniejszych membranach jesli tak to mozna powiedzieć.

Bardzo dobry sub. Małe wariaty robi tez JL audio

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...