Skocz do zawartości

Sennheiser Ambeo Soundbar Max czy Dievalet Dione?


mexyk

Recommended Posts

2 godziny temu, Piotr Sonido napisał:

Ja nie odradzałem tylko doradzałem :) On takiego systemu szukał.

 

Inaczej: jak już się zdecydował na Sonos Beam, to poradziłem jak osiągnąć fajny surround z ichnią kalibracją, a dodatkowo na różne wydarzenia ma teraz dwa osobne głośniki Sonos które się przydają. Naprawdę niezły system, brakuje sub-a i boli faktycznie Sonos SUB w cenie SVS SB-2000...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Gumowe Ucho napisał:

Inaczej: jak już się zdecydował na Sonos Beam, to poradziłem jak osiągnąć fajny surround z ichnią kalibracją, a dodatkowo na różne wydarzenia ma teraz dwa osobne głośniki Sonos które się przydają. Naprawdę niezły system, brakuje sub-a i boli faktycznie Sonos SUB w cenie SVS SB-2000...

No sub musi być. niesyety i za niego trzeba wydac.

Akurat model Sonos Sub uwazam za udany. Ciekawa konstrukcja fajne brmienie. Chodź fakt że mogli by otworzyć się "po kablu" na wiecej możliwości :D

 

12 godzin temu, Top Hi-Fi & Video Design napisał:

Powiem Wam, że Dione nie potrzebowałby suba jakby wstawić go w 30m2..

Dlatego sam producent nie zamontował w tym urządzeniu "sub out" :D... ale mleko się rozlało i kupione zostało :)

 

Pojawia się pytanie, ale tylko pytanie zaznaczam czy tu nie powinno być 0 w takim razie

obraz.png.d76210fbc2e3039e5950b1ebd27b8e77.png

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Piotr Sonido napisał:

No sub musi być. niesyety i za niego trzeba wydac.

Akurat model Sonos Sub uwazam za udany. Ciekawa konstrukcja fajne brmienie. Chodź fakt że mogli by otworzyć się "po kablu" na wiecej możliwości :D

Teoretycznie możliwości są - poprzez Sonos AMP czyli ich jakby wzmacniacz? Tam jest sub-out i napęd do stereo, tylko nie wiem czy to nie wyklucza możliwości centralnego głośnika.

Ale Sonos Beam albo Arc + 2x Sonos zwykły + Sonos Sub (albo Sub Mini) = mamy 5.1 z jakąś tam elastycznością dodatkowo + w budżecie porządnego 5.1 które się nie zmieści/żona nie pozwoli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Piotr Sonido napisał:

No sub musi być. niesyety i za niego trzeba wydac.

Akurat model Sonos Sub uwazam za udany. Ciekawa konstrukcja fajne brmienie. Chodź fakt że mogli by otworzyć się "po kablu" na wiecej możliwości :D

 

Pojawia się pytanie, ale tylko pytanie zaznaczam czy tu nie powinno być 0 w takim razie

obraz.png.d76210fbc2e3039e5950b1ebd27b8e77.png

 

Tak, sądzę że tak. Wewnątrz mamy 17 przetworników, ale nie ma tam dedykowanego basu.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Gumowe Ucho napisał:

Teoretycznie możliwości są - poprzez Sonos AMP czyli ich jakby wzmacniacz? Tam jest sub-out i napęd do stereo, tylko nie wiem czy to nie wyklucza możliwości centralnego głośnika.

No tak ale sonos AMP kupowac do belki i bezprzewodowych tyłów? Po co?

Raczej nikt tego nie robi.

14 godzin temu, Top Hi-Fi & Video Design napisał:

Tak, sądzę że tak. Wewnątrz mamy 17 przetworników, ale nie ma tam dedykowanego basu.

Zgadzam się.

Dzieki. Nie słuchałem go.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.06.2024 o 06:45, Piotr Sonido napisał:

No tak ale sonos AMP kupowac do belki i bezprzewodowych tyłów? Po co?

Raczej nikt tego nie robi.

Zgadzam się.

Dzieki. Nie słuchałem go.

Warto, bo uważam, że to bardzo dobry soundbar JAKO soundbar, aczkolwiek w muzyce coś tam się tli :)

 

Dnia 27.06.2024 o 07:23, Piotr Sonido napisał:

Szkoda ze Yamaha sie wycofala z tych peojektorow dzwieku. One na prawde działały. Ale  też kosztowały.

Tam suby bbyły do dołożenia jeszcze o ile dobrze pamiętam.

Poczekajmy do jesieni, były już jakieś randery. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...