Skocz do zawartości

Zestaw stereo do pokoju 28m2


karol2266

Recommended Posts

Witajcie. Szukam kolumn aktywnych - stereo. Pokój mam około 28m2, nie mam miejsca na nic stojącego na podłodze. Więc kolumny będą wisieć w 2 rogach przy suficie (kable są już poprowadzone). Muszą być aktywne gdyż tak jak pisałem wyżej nie mam gdzie postawić wzmacniacza. Czasami będą jakieś imprezki. Nie chciałbym, żeby ktoś usłyszał swoja ulubioną piosenkę i po pijaku podgłośnił paląc głośniki lub wzmacniacz. Z tego co sie orientowałem w kolumnach aktywnych to nie grozi. budżet około 2000zł kolumny. byłem w stacjonarnym sklepie zakładającym nagłośnienia estradowe w szkołach itp i po rozmowie ze mną polecili mi zzpk 112. Może lepiej sprawiłyby się jakieś kolumny aktywne bądź dobre monitory? Nigdy nie miałem dobrego sprzętu stereo i nie jestem jakimś wyszukanym audiofilem. Nie szukam szczegółów w słuchaniu muzyki. Chciałbym, żeby sprzęt był głośny, miał zapas mocy. cena jak wyżej ale jak coś ma być o niebo lepszego to i mogę 3000 wydać. Z góry dziękuję Wam za każdą pomoc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Tomasz Kluczynski napisał:

A jaki rodzaj kabli masz już poprowadzony, bo z reguły kolumny aktywne to podłącza się kablem zasilającym do prądu i główną kolumnę kablem internetowym do routera.

W rogi sufitu mam doprowadzone zasilanie, zwykły kabel głośnikowy oraz kabel optyczny

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...