Skocz do zawartości

Denon AVR-660H czy da sie zwiekszyc moc tego amplitunera ?


vegito

Recommended Posts

Witam zakupiłem amplituner Denon AVR-660H pod kolumny TAGA HARMONY TAV-606 V.3 zestaw 5.0 i nie jestem zbytnio zadowolony z głosnosci tego zestawu ewidentnie brakuje mocy w amplitunerze i tu pytanie czy jak kupie subwoofer aktywny i podlacze pod niego fronty to zwiekszy mi to moc zestawu ? bedzie to gralo głosniej ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo możesz odciąć wszystkie głośniki na 80Hz, wtedy wszystko poniżej również pójdzie do subwoofera odciążając końcówki w amplitunerze, na pewno wpłynie to pozytywnie, czy będzie głośniej? Pewnie nieznacznie tak, ale ogólnie powinno być lepiej. Mocy samego amplitunera raczej nie zwiększysz. Jak duże masz pomieszczenie?

Edytowano przez tomek72
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszke inaczej. Podłączajac suba możesz fronty odciąc na 60hz i one wtedy zagrają głośniej.

Ale samej mocy z amplitunera nie zwiekszych.

Natomiast nie wydaje mi sie aby to mocy Ci brakowało. Bo tam ileś tych Watów jednak jest.

Może to nie brzmienie którego szukasz? Dynamika? To amplituner kina pamiętaj.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, vegito napisał:

Witam zakupiłem amplituner Denon AVR-660H pod kolumny TAGA HARMONY TAV-606 V.3 zestaw 5.0 i nie jestem zbytnio zadowolony z głosnosci tego zestawu ewidentnie brakuje mocy w amplitunerze i tu pytanie czy jak kupie subwoofer aktywny i podlacze pod niego fronty to zwiekszy mi to moc zestawu ? bedzie to gralo głosniej ?

Po pierwsze koniecznie sub, po drugie miej świadomość, że to jest sprzęt stworzony do kina domowego, czyli odsłuchu wielokanałowego, a nie do słuchania muzyki stereo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...