Skocz do zawartości

słuchawki do pracy w biurze i ogrodzoel, ANC , douszne


Recommended Posts

Chcę kupić słuchawki douszne, które będą służyły głownie do słuchania spotify  i youtube (mozyka i podcasty) podczas pracy w biurze oraz w ogrodzie. Dodatkowo słuchawki będą wykorzystywane do rozmów telefonicznych oraz spotkań na Teams'ie. Szukam słuchawek, które odcinają zewnętrzne dźwięki, ale w momencie kiedy ktoś zaczyna do mnie mówić (szef lub żona), to dźwięk ten jest przepuszczany przez ANC. Słuchawki powinny mieć możliwośćsterowania głośnością.

Poziom cenowy cięzko jest mi okreśłić, ponieważ nie mam pojecia ole coś takiego możę kosztować. Może tutaj podam, że jestem zadowolony ze słuchawek nausznych edifier w800bt - więc szukam czegoś na takim poziomie. 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak wspomniałem ciężko mi jest określić budżet. Dodam że nie jestem audiofilem więc to nie ma być jakaś górna półka pod kątem odtwarzania muzyki. 
To mają być dobre słuchawki, które mają te nowoczesne funkcje odcinania dźwięku, czy "dopuszczania" rozmowy - coś takiego co ma applew  AirPodsachPro (?)
czyli to nie ma być mercedes.. ale jakieśaudi czy bmw ;)
coś w budżecie 500pln się znajdzie takiego?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od ok. miesiąca korzystam z Audio Technica SQ1TW. Kupiłem własnie na takie okazje jak piszesz, spacer z psem, praca w ogrodzie, aplikacje typu Duolingo etc.

Jestem bardzo zadowolony. Do słuchania muzyki tez się nadają nadspodziewanie dobrze. Dźwięk lepszy od typowych biurowych słuchawek typu Jabra. Mają mikrofon ale rzadko z niego korzystam więc trudno mi ocenić jego jakość (ale rozmówcy nie narzekali). Nie mają ANC ale samą konstrukcją dobrze tłumią dźwięki z zewnątrz. Jest tez funkcja hear-through ale w sumie również nie dotestowałem tego jeszcze. Mam po prostu odruch wyciągania jednej słuchawki z ucha jak ktoś do mnie mówi. No i cena jest super.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.04.2024 o 21:53, boru napisał:

coś w budżecie 500pln się znajdzie takiego?

Dla mnie nie. A czy dla Ciebie? Każdy słyszy inaczej i zwraca uwagę na co innego.

Przerobiłem wiele słuchawek dousznych. Był Denon (chuda średnica, irytująca góra pasma), Sennheiser (rozlany bas, podbita dolna średnica, brak góry)… i kilka innych… całkiem dobre w swojej cenie… ale nie tak dobre jak obecne Apple AirPods Pro. Innych już nie szukam a i więcej nie chcę wydać. Wciąż dają mi mnóstwo satysfakcji. Dziwię się czasem jak takie małe pchełki mogą dawać tak klarowny i w każdym paśmie równy dźwięk. Boję się czasem do tego przed sobą przyznać, ale stopień zadowolenia ze słuchania jest jedynie odrobinę mniejszy niż w moich stacjonarnych i niemal cztery razy droższych Grado.*

Uwaga: nie są to słuchawki dla „basolubów” bo bas w nich jest „jedynie” akuratny i z pewnością nie najważniejszy.

Polecam, chociaż budżet mocno nadwyrężony. Może zamów sobie na urodziny?;)
 

*Pomimo ogólnie niższej jakości dźwięku w każdym aspekcie. Brzmią jednak bardzo koherentnie i przekonywująco. Nie uprzywilejowując żadnego pasma.

Edytowano przez sonique
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.04.2024 o 21:53, boru napisał:

tak jak wspomniałem ciężko mi jest określić budżet. Dodam że nie jestem audiofilem więc to nie ma być jakaś górna półka pod kątem odtwarzania muzyki. 
To mają być dobre słuchawki, które mają te nowoczesne funkcje odcinania dźwięku, czy "dopuszczania" rozmowy - coś takiego co ma applew  AirPodsachPro (?)
czyli to nie ma być mercedes.. ale jakieśaudi czy bmw ;)
coś w budżecie 500pln się znajdzie takiego?

Od jakiegoś czasu, zrobiliśmy dobrą promkę na Audio Technice CKS50 TW

 https://www.tophifi.pl/sluchawki/sluchawki-true-wireless/audio-technica-ath-cks50tw.html

Dobrze zbudowane, z mocnym ANC, ale to co najważniejsze, grają uniwersalnie i z fajnym basem. Warto zerknąć :)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak nie napisałem, że słuchawki mają współpracować z S22. 

Czy te ATH-CKS50TW mają tak samo rozwinięte funkcje ACN jak te airpodsy? Chodzi mi o to "dopuszczanie" rozmowy? 
Czy można sterować głośnością i odbieraniem połączeń ze słuchawki?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dopiszę, że nie jestem audiofilem i ponadto w tych słuchawkach raczej nie będę słuchał zbyt często muzyki. 
Zależy mi na jak najlepszych funkcjach pod kątem używania ich w pracy biurowej, na ogrodzie przy koszeniu trawy, itp. Raczej do słuchania podcastów i do rozmó telefoniczych. 
(muzykę słucham na zestwaie stereo i w samochodzie i wytastarcza;)) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...