Skocz do zawartości

Bahzell

Uczestnik
 • Zawartość

  89
 • Dołączył

 • Ostatnio

O Bahzell

 • Ranga
  (Nie)stały bywalec

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Shire

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Ad. Polityka: od kiedy zamiast dyskusji, argumentów i rozmowy wszyscy się orają, niszczą i tak dalej. Nie ma dyskusji. Jest tylko żeby bardziej dowalić. A że bez sensu. Ciemny naród to kupi. Ad. Szczepionka: nadzorca leków w USA wydał opinię o firmie Pfizer, że jest niegodna zaufania i najzwyczajniej w świecie oszukuje w celu maksymalizowania zysków. Dodatkowo o ile się nie mylę warunkiem sprzedaży do danego kraju szczepionki jest zwolnienie z odpowiedzialności w razie nieprzewidzianych powikłań. Pewnie boją się kolejnego Agent Orange.
 2. Ależ Panowie, kościół to wiara. Jeśli nie jesteś w kościele - jesteś odszczepieńcem, reformatorem, kwakrem, bluźniercą, wszetecznikiem. W wyznaniu WIARY jest jak byk: WIERZĘ W JEDEN WIELKI, POWSZECHNY, APOSTOLSKI KOŚCIÓŁ. Wiara = Kościół w ujęciu kościoła katolickiego. Nie możesz być katolikiem bez kościoła. Bez kościoła możesz być co najwyżej chrześcijaninem albo nie dajcie bogowie DOBRYM CZŁOWIEKIEM. A co do wypowiedzi księży na temat spędu u Rydzyka. Wszystko to gówno. Za komuny były kabarety, np. kabaret Tey, które mogły więcej (najzabawniejszy jest Pietrzak ze swoim uwielbieniem dla PISotalibów). To był wentyl. Kościół ma takiż sam wentyl, Głużyńskiego, Kramera, Isakowicza Zalewskiego i paru innych. Co najwyżej zakaże im publikować w mediach. Kościół jest konstrukcją feudalno monarchistyczną o zabarwieniu monarchii absolutnej. Bez pozwolenia biskupa nie dzieje się nic. Wbrew biskupowi nie dzieje się nic. A że liczy się kasa w kościele wszyscy wiemy, ojciec Rydzyk też wie. Dlatego pilnuje żeby Cesarz co miesiąc dostał co cesarskie i dlatego ma spokój.
 3. Ma ma, tylko że do sterowania nim potrzebujesz mieć go podłączonego pod ekran. A chromecast audio nie potrzebował tego.
 4. Tylko że potrzebujesz jakiegokolwiek wyświetlacza do obsługiwania tego, bo z tego co pamiętam w mi home nie ma opcji sterowania tym tylko proteza pilota jest.
 5. Najlepiej zacząć od przyłącza. Dedykowana linia średniego napięcia też może się przydać. Oczywiście nie bez kozery jest specjalny audiofilski węgiel do palenia w elektrowni i woda do chłodzenia turbin o odpowiednim fi. Można też się zainteresować czy górnicy wydobywający ten węgiel czasem nie psują jego audiofilskich właściwości.
 6. Dlatego jednak chromecast audio ma sens
 7. Ale dźwięk lepiej się rozchodzi w wodzie a już w ogóle lepiej to w metalu. Zalać pomieszczenie, akwalung (audiofilski oczywiście) na siebie i SŁUCHAĆ!
 8. Skoro są dyski audiofilskie, kable usb, kable rj to czemu nie router. Wolno. Ja czekam na jakiś rozpylacz jonizujący dla lepszego rozprzestrzeniania się wifi po domu.
 9. W tej cenie nie ma nic lepszego, szczególnie że można połączyć przez optyka. W wyższej cenie też ciężko znaleźć jeżeli obsluga przez telefon jest ważna. Edit: I ma być tak bezproblemowe w obsłudze jak chromecast.
 10. Bahzell

  Magnat mr780

  Jako że pracują na co dzień jak QA powiem tyle. Bullshit By installing latest firmware masz tylko pewność, że błędy poprawione w ostatnim sprincie są poprawione, nowe błędy zostały wprowadzone a stare błędy mogą znowu się pojawić
 11. Hmm to może tam jest taki prztyczek Pure Direct. Rozwiązuje problemy braku wyświetlania nazwy piosenki na wyświetlaczu. Wyłącza wyświetlacz
 12. A ja dzisiaj nietypowo: A w tle Tidal, na którym słucham kawałków, które prezentowane są w filmie.
 13. Brass Against. Zaczęło się od coverów Rage Against na instrumenty dęte, ale im dalej w płyty tym więcej fajnych kawałków z coverami Tool włącznie.
 14. Tak pod CCR (pewnie zaraz też poleci) iw trochę innej wersji
×
×
 • Utwórz nowe...