Skocz do zawartości

Bahzell

Uczestnik
 • Zawartość

  153
 • Dołączył

 • Ostatnio

O Bahzell

 • Ranga
  Sympatyk

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Shire

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Nie dlaczego? Nie szczepisz się okej, ale nie przychodź do mnie na koncert. Twoja wolność kończy się tam gdzie wchodzisz z buciorami w moją. Ja chcę na koncercie tylko zaszczepionych. I ja ich rozumiem.
 2. @Kraft dzięki za tematy i pracę, którą robisz. Jest to rzeczywisty wkład w rozwój i ulepszanie forum. @audiowit Nie to jest nieładne, że sugerujesz iż Kraft jest wykorzystywany do darmowej promocji, nawet nie to jest nieładne, że zakładasz iż Kraft jest na tyle głupi, że może nie połączyć kropek i nawet nie to jest nieładne, że zakładasz iż czytelnicy tego forum nie ogarniają, że przy okazji testów Krafta są promowane pewne marki/rozwiązanie. Dla mnie nieładne i ciężkie do czytania jest to, że pod płaszczykiem wszechwiedzącego, wszechdoświadczonego i wszechosłuchanego dajesz nam tą wiedzę, jakbyśmy jej potrzebowali. Ps. Coś jest rzetelne. Proszę popraw swój post bo bije po oczach.
 3. A to mnie dziwi. Skoro domagają się uszanowania ich decyzji o nieszczepieniu to czemu nie uszanują decyzji zespołu o niewpuszczaniu niezaszczepionych?
 4. SDM - Bieszczadzkie Anioły. Nagranie domowe, jakieś, nie wiem skąd. Po bracie. Dobrze, że córka już żegluje. Zaczyna brakować wiatru, ogniska, gitary i właśnie takiej muzyki.
 5. Bo są dwa wymogi: 1. Ma być biały. 2. Ma być ładny. To są wymogi żony. Te kolumny spełniają założenia a ja szukam dalej.
 6. Co do zespołu wspomnianego wyżej, to jakoś Kurier często do mnie nie trafia. Jakoś mija się z moimi potrzebami. Aczkolwiek czasem potrafi zaskoczyć. Co do Mettalicy to, cóż przy Harvester of Sorrow to cóż, jest to kawałek który ujawnia każdorazowo biedę Stadionu Narodowego w kwestii akustyki. Też jestem ciekawy jakby zabrzmiał Nightwish na tych głośnikach, oprócz Toola oczywiście. Do tego Rage Against The Machine. Generalnie aktualnie obok Kefów r3 głośniki trafiają na listę do przetestowania do nowego salonu.
 7. Wolę wersję tą niż z mroczną Tarją.
 8. @Kraft Lekki overkill, ale doceniam zaangażowanie. A co do drugiego. Ja te drzwi zamknąłem bo nie lubię słuchać o problemach zdrowotnych innych ludzi. Zamknąłem je także jak sam byłem przepytywany bo za każdym razem były otwierane. Pani doktor, swoja drogą bardzo miła, co chwilę drzwi otwierała. Ale to jest akurat normalne. Ludzie nie zdają sobie z takich spraw rzeczy i o ile bardzo często RODO jest podnoszone do poziomu paranoi, o tyle wywiad lekarski powinien odbywać się za zamkniętymi drzwiami.
 9. @Fafniak o widzę że się ze mną kolega zgadza. Tak tak to odebrałem jako marudzenie i takie typowo polskie psioczenie na wszystko. I tak zgłaszać, pobierać oświadczenie lekarza, że odmawia badania i pomimo przeciwskazań chce szczepić. Jeśli to nie jest robione to tak naprawdę stan bylejakości nie przeszkadzam Twojemu teściowi i Tobie. Tak, więc dlatego olejmy to co w naszej opinii jest złe i pozwólmy statusowi quo trwać.
 10. @Rega, @Kraft Każde z waszych słów można odebrać jako oburzenie. Plus dla mnie naturalnym jest, jeśli dostrzegam błąd w procedurze to go zgłaszam. Jak rozumiem koledzy to zgłosili?
 11. Pytanie do oburzonych tym, że ich nikt nie przebadał. Zgłosicie to gdzieś? Czy po prostu marudzicie, żeby marudzić? Dzisiaj miałem szczepienie, razem z żoną. Najpierw ankieta i mierzenie temperatury. Później rozmowa z lekarzem, przejście ankiety i spytanie czy chcemy zostać zbadani, czy czujemy się dobrze i tak dalej. Później wizyta u pielęgniarki, ponownie pytanie czy czujemy się dobrze, czy nie ma objawów czy nie mamy jakiś reakcji anafilaktycznych i czy nie chcemy się przebadać. Szczepienie i prośba o spędzenie 15 minut w poczekalni w razie W. Gościu co się szczepił po nas, chciał od razu wyjść, został poproszony o pozostanie tych 15 minut. Po 15 minutach pytanie od Pań na recepcji czy wszystko w porządku i zaproszenie na drugą dawkę. I tak szczepienie w Polsce, we Wrocławiu. Żeby nie było tak idealnie, wywiad z lekarzem był prowadzony przy otwartych drzwiach. Zostanie wysłany mail z prośbą o zamykanie drzwi. Jeśli przy drugim terminie drzwi będą otwarte, zostanie skierowany pismo przedprocesowe z powodu łamania RODO.
 12. A ja dzisiaj dzień z coverami. All Along The Watchtower - Hendrix Whiskey In The Jar - Metallica Hurt - Johnny Cash Somebody To Love - Jefferson Airplane Fortunate Son - Dropkick Murphys House of The Rising Sun - The Animals Pinball Wizard - Elton John And so on.
 13. A masz sterowniki na linuxa? Do mojego daca są tylko na windowsa, bo Linux ma już wbudowane.
 14. Jak tak patrzę na zamek maliny to ta zielona dioda w okrągłym otworze jednoznacznie kojarzy mi się z Borgami ze StarTreka.
 15. Przesiadłem się dwa dni temu na moOde ze względu na natywną obsługę flac + cue plików. I mam problem. Googlam googlam i nie widzę odpowiedzi. Do rpi3 mam podpięty wyświetlacz 7 cali lcd z botlandu i wyświetla się wszystko jakby obraz na obrazie. Bodajże nazywa się to powidok. Przechodzę z jednego widokuw drugi i na tym drugim mam jakby za nim ten poprzedni widok. Pomaga wygaszenie ekranu i wybudzenie go. Wtedy wszystko wygląda ładnie. Ktoś się spotkał z takim problemem? Na volumio problem nie występuje.
×
×
 • Utwórz nowe...