Skocz do zawartości

Sprzęt hi-fi w budżecie do 6000 zł (trudny salon)


Mikael

Recommended Posts

4 godziny temu, Mikael napisał:

Panowie, a Cyrus One HD/Cast? Mały, podobno dobra dziurka słuchawkowa, mocny przedwzmacniacz gramofonowy… Audiolab 6000A bardzo mi się podoba, ale jest szeroki jak normalne wzmacniacze. 

zerknij sobie na to maleństwo :)

https://www.tophifi.pl/stereo/odtwarzacze-sieciowe/bluesound-powernode-edge.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używałem Cyrusa ze 4 lata. Nie mogę potwierdzić, że się grzeje. Letni to może bywał. Może miałeś ,,trudniejsze'' kolumny, może głośniej słuchasz.

2 godziny temu, Top Hi-Fi & Video Design napisał:

A jak się tym steruje? Tylko z telefonu? Jeśli tak to porażka. Wygląda toto jak jakiś router. Jeśli to ze stajni NAD to i tak szybko się zpesuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Misio38 napisał:

Używałem Cyrusa ze 4 lata. Nie mogę potwierdzić, że się grzeje. Letni to może bywał. Może miałeś ,,trudniejsze'' kolumny, może głośniej słuchasz.

4 godziny temu, Top Hi-Fi & Video Design napisał:

Możliwe. Spora powierzchnia, kolumny łase na prąd. Gorący nie był, ale momentami określenie jego temperatury jako letnia byłoby naciąganiem rzeczywistości.

Roma pod tym względem wyraźnie spokojniejsza. No i karmi moje kolumny lepiej.   

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Cyrus One Cast i mogę polecić. Wszystko w jednym malym pudełku. Łatwa obsługa. Jest gniazdo słuchawkowe i przedwzmacniacz gramofonowy.

Używam go 2 lata i nie powiedziałbym że się grzeje. A czasami pracuje pare godzin bez przerwy. Może jak sie go zamknie w meblu na głucho to wtedy będzie cieplejszy. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Webster.brd napisał:

Może jak sie go zamknie w meblu na głucho to wtedy będzie cieplejszy. 

Nie moja sytuacja. Obstawiam, ze u mnie był po prostu za słaby i leciał na wyższych obrotach niż u Was. Miałem go do testów porównawczych więc musiał się wykazać w stosunku do mocniejszego wzmacniacza.  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Mikael napisał:

Tak, obok szafki z TV stanąć by miały standy. 

No to dobrze zrozumiałem.

19 godzin temu, Mikael napisał:

Panowie, a Cyrus One HD/Cast? Mały, podobno dobra dziurka słuchawkowa, mocny przedwzmacniacz gramofonowy… Audiolab 6000A bardzo mi się podoba, ale jest szeroki jak normalne wzmacniacze. 

Cyrus jest za to głeboki. Brzmi moim zdaniem ciekawiej od Audiolaba. Żywiej.

Chodź audiolab 6000 pokaże przyjemne granie z niektórymi kolumnami.

nnie wiem tylko czy nie wolał bym wersji HD i Wiim. Ale to kwestia ceny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.04.2024 o 18:49, Misio38 napisał:

Używałem Cyrusa ze 4 lata. Nie mogę potwierdzić, że się grzeje. Letni to może bywał. Może miałeś ,,trudniejsze'' kolumny, może głośniej słuchasz.

A jak się tym steruje? Tylko z telefonu? Jeśli tak to porażka. Wygląda toto jak jakiś router. Jeśli to ze stajni NAD to i tak szybko się zpesuje.

Wyłącznie przez aplikację. Sami mówicie, tu na forum, że wygląd to jedno, a granie to drugie, prawda :)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odzywałem się kilka dni, bo musiałem poczekać na naprawę auta. Niestety, pożarło zbyt dużą część budżetu i niestety, muszę obciąć ten przeznaczony na audio tak o połowę. Priorytety. ☹️

 Czy za 2,5-3 tys (mogą być używki) można coś sensownego kupić? Widziałem, że ludzie polecają Elac DBR62 czy nawet tańsze B6.2, Polk ES20. Może coś w tym kierunku? Albo faktycznie używane. Już rezygnuje z ładnej, kompaktowej obudowy. Byle miało spoko preamp phono. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...