Skocz do zawartości

[2000-3000 tyś] Soundbar przestrzenny


Dandi

Recommended Posts

Witam,

Zdecydowałem się na zakup soundbara 5.1 mniej więcej gdzieś w okolicach 2 do 3 tysięcy złotych, może lekko wychodzić za próg cenowy.

Mój telewizor to Samsung 65 cali, gdzie oglądamy filmy, gramy na konsoli i czasem też wpadnie słuchanie muzyki.

Proszę o pomoc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Dandi napisał:

Witam,

Zdecydowałem się na zakup soundbara 5.1 mniej więcej gdzieś w okolicach 2 do 3 tysięcy złotych, może lekko wychodzić za próg cenowy.

Mój telewizor to Samsung 65 cali, gdzie oglądamy filmy, gramy na konsoli i czasem też wpadnie słuchanie muzyki.

Proszę o pomoc

Cześć,

Czy aby na pewno soundbar :) ? Gdybyś rozważył głośniki aktywne 2.0 to z pewnością otrzymałbyś dużo lepszy efekt. Co Ty na to :)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)
29 minut temu, Q21 napisał:

Cześć, też uważam, że 2.0 da fajniejsze efekty niż soundbar :) Nie będzie tyle dołu, ale scena i ogólnie brzmienie będą lepsze moim zdaniem. Warto sprawdzić na pewno Argon Audio Forte A5 MK2 oraz podłogowe Argon Audio Fenris A55 ;) W razie czego zapraszam do kontaktu i na odsłuch :) 

Ok, wezmę to pod uwagę, ale jak wygląda sprawa z Basem ? Może coś z 2.1 ? 

Trochę już poczytałem i faktycznie takie jak Q21 doradza, byłbym zainteresowany. ale bardziej tymi podłogowymi

I jak mam takie głośniki podłogowe podłączyć do TV aby odtwarzać konsolę ?

Edytowano przez Dandi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Dandi napisał:

Ok, wezmę to pod uwagę, ale jak wygląda sprawa z Basem ? Może coś z 2.1 ? 

Trochę już poczytałem i faktycznie takie jak Q21 doradza, byłbym zainteresowany. ale bardziej tymi podłogowymi

I jak mam takie głośniki podłogowe podłączyć do TV aby odtwarzać konsolę ?

Wszystko zależy od konkretnego modelu soundbara, do którego byś porównywał. Zawsze możesz kiedyś dokupić subwoofer ;) 

Kolumny podłączasz po HDMI ARC lub optyku :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Piotr Sonido napisał:

Napisałem ci na sąsiednim forum że jestem na tak.

Czy to nie Tobie? Bardzo podobny temat jest.

Tak to dobre kolumny o przyjemnym brzmieniu. Nie mają funkcji sieciowych ale brzmią spoko jak na cenę.

 

 

Tak to ja :)

Ok Kupuję Magnaty z tego co się dowiedziałem mają wejśćie "TOSLINK (optyczne)" i tym podepnę wiim do nich ? Tak w ogólę jaki do nich kupić warto ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...