Skocz do zawartości

Streamer -tani, z Tidal connect


Recommended Posts

  • RoRo changed the title to Streamer -tani, z Tidal connect
  • 2 weeks later...

Witam. Mam pytanie,nie wiem,, czy w dobrym miejscu. Mam, wydaje mi się fajny zestaw stereo na bazie Marantz pm7000n. Dla mnie gra pięknie, lecz mam pewien problem. Słucham tylko Spotify i Tidal. Spotify jest ok, Tidal w hifi jest świetny, lecz mój wzmacniacz nie obsługuje Tidal Conect. Obsługa tego serwisu z pozycji HEOS w o gole mi nie pasuje, pomimo,iz dźwięk jest B. Dobry. Okazuje się jednak, że mój Marantz nie obsługuje najwyższych jakości, tzn 24 bit/192 kHz. Generalnie, tylko 16 bit.

Pomyślałem, że pomoże mi w tym Wiim Pro +.

Powiedzcie, prosze,czy dobrze to wymyśliłem? Nawet jeśli nie osiągnę 24 bit, to będę miał Tidal Conect - słyszę duża różnicę do Spotify. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Ja nie napisałem, żeby było taniej. Chcę mieć lepiej.

Witam. Mam pytanie,nie wiem,, czy w dobrym miejscu. Mam, wydaje mi się fajny zestaw stereo na bazie Marantz pm7000n. Dla mnie gra pięknie, lecz mam pewien problem. Słucham tylko Spotify i Tidal. Spotify jest ok, Tidal w hifi jest świetny, lecz mój wzmacniacz nie obsługuje Tidal Conect. Obsługa tego serwisu z pozycji HEOS w o gole mi nie pasuje, pomimo,iz dźwięk jest B. Dobry. Okazuje się jednak, że mój Marantz nie obsługuje najwyższych jakości, tzn 24 bit/192 kHz. Generalnie, tylko 16 bit.

Pomyślałem, że pomoże mi w tym Wiim Pro +.

Powiedzcie, prosze,czy dobrze to wymyśliłem? Nawet jeśli nie osiągnę 24 bit, to będę miał Tidal Conect - słyszę duża różnicę do Spotify. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Q21 napisał:

WiiM Pro Plus gra bardziej technicznie od PM7000N w kwestii DACa, ale nie wiem, czy różnica jest warta dopłaty względem WiiMa Pro. 

Dziękuję , miałbym jednak Tidal Conect no i maksymalną jakość. 

Czytałem dużo , że w Pro plus jest  coś tam lepsze. Jeśli nie będzie lepiej, to mam jeszcze kino na bazie Denon 1200 W, gdzie rewelacji w stereo nie ma. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...