Skocz do zawartości

WiiM Ultra nadchodzi


pavello

Recommended Posts

3 minuty temu, Robert eN napisał:

tyle, że mam wiima proplusa, głownie ineteresuje mnie wyjście usb, dlatego poczekam... na entuzjastyczne recenzcje użytkowników :D

No to USB jest uniwersalne można go użyć do podłączenia z zewnętrznym daciem, albo pod pamięć flash z plikami, ktoś tam podłączył dysk SSD 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Tenfilip napisał:

Kurcze, widze ze z Amazon.de mozna miec tego sprzet dzien na dzien, ale trzeba wziac czarny, srebrne sa ogolnie mniej dostepne (na razie). 

Ja widzę te same daty co na amazon.pl ( czarny - 8 sierpnia, srebrny - 20 sierpnia ). Dodatkowo z niemieckiego wychodzi drożej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko jako transport będę używał Wiima i w przyszłosci do gramofonu jako preamp  . Przedwzmacniacz mam dobry w integrze . Musze  jeno dokupić kabel Coax bo mam już toslink do TV podpiety , w zestawie nie ma kabla coax . USB  Wiim >Dac nie wiem czy to zadziała w 100% dobrze bo nie było to pierwotnie przewidziane przez producenta .  Dostawa jest z niemieckiego Amazona jest w trasie pewnie w środę dopiero będzie u mnie.  Dam zdjęcia i krótki test.                

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Chmarski napisał:

To nie powinno być w miarę czyste pass through?

Do pewnego momentu będzie, nawet bit perfect. Ale jest zegar wchodzący A i zegar wymuszany przez dac B, które nie są ze sobą w żaden sposób zsynchronizowane. Jak się nie wdroży grubszej magii, to problem się robi przy każdym przepełnieniu / niedopełnieniu bufora pomiędzy, a te momenty wyznaczają różnice w zegarach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczę na to, że jak będzie USB out do zewnętrznego DACa, to że będzie działało sub out poprawnie w Wiimie. Ostatnio ktoś na jakimś filmiku na yt mówił, że będzie.. ale nie znalazłem potwierdzenia tych słów na forum Wiim. Chyba, że jednak ktoś jużto potwierdził?

Edytowano przez renoxd
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Q21 napisał:

Nie wolałbyś dorzucić suba do stereo i oglądać TV na stereo? :) 

W stereo basu mi wystarcza. Filmy sporadycznie oglądam współczesne filmy rzadko które . To tak jak w muzyce  wszystko co fajne wyszło w latach 70,80,90.

To co miałem doglądnąć oglądłem ,czasami do tego wracam po latach.

Tymczasem muzyki z tamtych lat mogę na okrągło słuchać.

A na TV to teraz tylko youtube oglądam ,miedzy innymi kanał Q21 a tam nie trzeba dźwięku kinowego. 

Edytowano przez Sławomir Unknown
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...