Skocz do zawartości

WiiM Ultra nadchodzi


pavello

Recommended Posts

Mam i ja. Testuję od wczoraj. Pierwsze wrażenia bardzo pozytywne mam. Porównując do Eversolo A6 mam wrażenie, że z wyjścia line out gra Wiim nieco jaśniej ale może to być efekt głośniejszego słuchania jak to przy początkowych testach. 

Pytanie do użytkowników. Jak przestawić regulację volume żeby z pilota i telefonu zmieniało się z krokiem 1, a nie 3? 😎

Pozdrawiam. M

20240831_133426.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MariuszZ napisał:

Pytanie do użytkowników. Jak przestawić regulację volume żeby z pilota i telefonu zmieniało się z krokiem 1, a nie 3?

Nie da się. Taka uroda. Możesz natomiast zmniejszyć output voltage, aby precyzyjnie sterować głośnością jeżeli potrzebujesz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze jedno pytanie. Sparowałem pilota z telefonem po BT. Jak sparować z urządzeniem żeby wyłączał urządzenie, a nie telefon?

Może już było ale chyba przegapiłem. Ogólnie jak wyłączać urządzenie bo coś nie chce się wyłączyć 🤣

Chyba sugeruję mi żeby jeszcze testować 😎

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, ProjectPi napisał:

Sparowałes pilota z Ultrą, za pomocą telefonu.

 

WiiMy się jedynie usypia.

Mój się nie chce uśpić. Ustawiony stby na 5 minut ale po godzinie dalej świeci wyświetlacz.

Po sparowaniu pilota po BT jak wciskam czerwony na pilocie to wygasza się telefon. Jak dłużej przytrzymam czerwony to telefon proponuje swój reset, wyłączenie i jeszcze dwie opcje. Pilotem mogę tylko głośność regulować. Co robię nie tak?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, MariuszZ napisał:

Ustawiony stby na 5 minut ale po godzinie dalej świeci wyświetlacz.

Jest jeszcze ustawienie, czy ekran ma się wygaszać w standby.

Screenshot_20240831-181231.png.4d3a28b363e309c2c62868bfe91026ee.png

 

37 minut temu, MariuszZ napisał:

Po sparowaniu pilota po BT jak wciskam czerwony na pilocie to wygasza się telefon. Jak dłużej przytrzymam czerwony to telefon proponuje swój reset, wyłączenie i jeszcze dwie opcje. Pilotem mogę tylko głośność regulować. Co robię nie tak?

Pojęcia nie mam, pierwszy raz o czymś takim słyszę. Zakładam, że w WHA nie widzisz pilota, więc może powtórz procedurę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, ProjectPi napisał:

Nie da się.

Zauważyłem, że co 3 kroki to z natywnej aplikacji Tidala czy Amazona skacze ale przy Tidal Connect już działa co 1 krok. W tym reżimie pracy działa mi też cześć funkcji pilota np. skok do następnego utworu, start, pauza ale dalej nie działa wycisz czy czerwony stby, który działa tylko na telefon. 

Wyświetlacz działa jak przedstawiłeś. Nie miałem odhaczonego "ptaszka". Teraz po 5 minutach gaśnie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, MariuszZ napisał:

Zauważyłem, że co 3 kroki to z natywnej aplikacji Tidala czy Amazona skacze ale przy Tidal Connect już działa co 1 krok.

Odmienna liczba kroków była zgłaszana do supportu, ale nie pamiętam reakcji.

 

32 minuty temu, MariuszZ napisał:

czerwony stby, który działa tylko na telefon. 

Masz pilota widocznego w sparowanych  urządzeniach bt na tel?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, ProjectPi napisał:

Masz pilota widocznego w sparowanych  urządzeniach bt na tel?

Jako "Wiim voice remote". 

Teraz zauważyłem, że znowu nie działają przyciski pilota start, pauza, przewiń w natywnej apce.

Warunkiem ich działania jest włączony connect. Jak jest włączony to w natywnej działają przyciski ale to trochę bez sensu jest. 

Trzeba odtwarzać Tidala z connectem żeby pilot był użyteczny. W natywnej aplikacji Tidala pozostaje apka w telefonie. Widocznie nie można mieć wszystkiego za tak dobrą cenę 😎

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ProjectPi napisał:

Tylko napisz w końcu, że ostatecznie gra słabo i w ogóle, bo pewna grupa bardzo na to czeka :)

Rozczaruję ich. Nie gra słabo. Gra przejrzyście, czysto, detalicznie. W porównaniu do Evera po dwóch dniach użytkowania wg mojej oceny Wiim gra precyzyjniej. Inne walory dźwięku na podobnym, trudnym do oceny poziomie. Może jak minie efekt wow napiszę coś więcej ;) 

1 godzinę temu, Tomasz S. napisał:

Tak to jest jak się instrukcję od razu olewa ;)

Po przeczytaniu instrukcji dołączonej do pudełka jak na screenie życze powodzenia w parowaniu z Samsungiem S22 🤣

 

instr.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...