Skocz do zawartości

Sieciowy amplituner stereo


Maunio

Recommended Posts

Moje pytanie wynika z tego że dotychczas nie miałem kontaktu z amplitunerem sieciowym.

Właśnie przeczytałem instrukcję  tunera ONKYO TX8270. Radio internetowe można wybrać po zalogowaniu do jednego z serwisów (TuneIn, Pandora, Spotify lub Deezer), innej możliwości połączenia się z stacją radiową nie znalazłem, więc radio to chyba nie do końca osobna działka.

W takim razie ponawiam pytanie , czy są tunery pozwalające odbierać internetowe stacje radiowe z pominięciem serwisów streamingowych?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Maunio napisał:

W takim razie ponawiam pytanie , czy są tunery pozwalające odbierać internetowe stacje radiowe z pominięciem serwisów streamingowych?

https://www.mediaexpert.pl/telewizory-i-rtv/hi-fi-audio/tunery/tuner-hama-dit2105sbtx-czarny?gad_source=1&gclid=EAIaIQobChMIo4_ImM7qhQMVgwqiAx1w0QKgEAQYASABEgIg7fD_BwE

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo cenne uwagi, bo już myślałem że trzeba będzie zrezygnować z radia internetowego gdyż nie planuję korzystać z płatnych serwisów streamingowych. Teraz mam do wyboru zakup streamera i wzmacniacza, lub amplitunera z wykorzystaniem dedykowanej mu aplikacji. Nie pomyślałem że aplikacja umożliwi mi wybór stacji radiowych. Teraz pozostaje mi sprawdzić funkcjonalność aplikacji poszczególnych producentów. Na razie skłaniam się ku amplitunerowi ONKYO TX8270, tylko że użytkownicy nie najlepiej wypowiadają się o Onkyo Controller, więc nie jest to jeszcze opcja ostateczna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...