Skocz do zawartości

Pijany, a może akustyka(nagłośnienie) jest najważniejsza/e.


Pitt39

Recommended Posts

  • Pitt39 changed the title to Pijany, a może akustyka(nagłośnienie) jest najważniejsza/e.
39 minut temu, soberowy napisał:

Serio? Spec od akustyki bierze się za wybielanie Kierwińskiego i pieprzy o akustyce? Dno.

Nagłośnienie, nie akustyka, to mówił spec od akustyki.


https://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/kraj/artykuly/9500678,po-wystapieniu-kierwinskiego-padlo-wiele-pytan-minister-poddal-sie-ba.html

PiSowcy i ich apologeci, oczywiście będą jątrzyć, a jakże…

Edytowano przez DiBatonio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisowcy 🤣

Tak, badanie alkomatem szefa MSWiA to argument nie do podważenia. 

Z tego samego nagłośnienia korzystał Duda i inni, dziwny przypadek. 

Nie mam problemu z tym, że był napity, nie on pierwszy i nie ostatni. Ręce opadają kiedy ktoś wmawia, że białe jest czarne, a czarne jest białe. 

Ej, ***** *** 🤣

 

 

🤣

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, soberowy napisał:

To niech szanowny akustyk jeszcze wyjaśni czemu Pani, która zapowiadała ministra, mówiła i brzmiała zupełnie normalnie. 

Przecież to jakieś bzdury. 

Serio? Spec od akustyki bierze się za wybielanie Kierwińskiego i pieprzy o akustyce? Dno.

Na swoim funpage coś więcej wyjaśnia(nie będę przeklejał, bo os. znana na forum, wiec można znaleźć).

Ja generalnie nie doszukuję się u niego złej woli - w bojówkach KO chyba nie jest -  a do tego wydaje się być bardzo spoko typem dzielącym się swoja wiedzą na yt(do tego prawdziwy pasjonat).

Nasz forumowy akustyk mógłby sie wypowiedzieć od strony technicznej, miło by było 😉

 

2 godziny temu, soberowy napisał:

Ej, ***** *** 🤣

Temat zamknęli, góra olała sprawę i nie  ma gdzie rzucić  błotem w jednych lub drugich... o tak dla "rozrywki" po ciężkim tyg. w fabryce gwoździ 😉

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, soberowy napisał:

Z tego samego nagłośnienia korzystał Duda i inni, dziwny przypadek. 

Nie mam problemu z tym, że był napity, nie on pierwszy i nie ostatni. Ręce opadają kiedy ktoś wmawia, że białe jest czarne, a czarne jest białe. 

Nie bywałeś na piknikach, gdzie nagłośnienie było marnej jakości?

Od wmawiania, żę białe jest czarne, a czarne jest białe to był tylko jeden przez ostatnie 8 lat.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś jakby było nie tak z systemem - dźwięk u Kierwińskiego ale i u Dudy jest jakiś zmodulowany jakby było opóźnienie czasowe, pogłos…u Dudy jest lepiej to fakt ale na początku przemówienia coś moduluje. Dziwny temat może był popiwszy a może ktoś majstrował przy korektorze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to mi wisi jak to się skończy .

Rozwalają mnie tylko, te natychmiastowe osądy jeśli to nie nasi, bo jeśli nasi to nikt nic nie wie , albo kotlet odgrzewany , to trzeba sprawdzić , niech sąd zweryfikuje , może jakieś śledztwo albo to nie my 🤷‍♂️

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście również mało mnie to interesuje. Generalnie mogą sobie przemawiać po spożyciu alkoholu aby robili dobrą robotę w temacie gospodarki; prąd, gaz, ceny żywności.

Przemówienia, Trybunały, sądy, tabletki po, przed i w trakcie są dla zwykłego śmiertelnika mało istotne...

Edytowano przez elektron6
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.05.2024 o 12:51, Dedal napisał:

Szczerze to mi wisi jak to się skończy .

Rozwalają mnie tylko, te natychmiastowe osądy jeśli to nie nasi, bo jeśli nasi to nikt nic nie wie , albo kotlet odgrzewany , to trzeba sprawdzić , niech sąd zweryfikuje , może jakieś śledztwo albo to nie my 🤷‍♂️

 

Dnia 7.05.2024 o 13:17, elektron6 napisał:

Osobiście również mało mnie to interesuje. Generalnie mogą sobie przemawiać po spożyciu alkoholu aby robili dobrą robotę w temacie gospodarki; prąd, gaz, ceny żywności.

Przemówienia, Trybunały, sądy, tabletki po, przed i w trakcie są dla zwykłego śmiertelnika mało istotne...

Wyjaśnia się powoli, wyjaśnia....

https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news-burza-wokol-przemowienia-ministra-straz-pozarna-wydala-komun,nId,7494050#ref#ref

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracuję w branży teatralnej.Na codzień mam do czynienia z akustykami i tego typu problemami ...Pokazałem im ten filmik (przemówienie ministra) ... i co???  I KAŹDY stwierdził: owszem opisane zjawisko występuje...ale w tym przypadku,po jego gestach ...mimice i zachowaniu, w którym nawet przez chwilę nie zmieszał się ,że coś jest nie tak...(Przecież to nie było jego pierwsze przemówienie)...oraz typowych potyczkach głosowych  jednoznacznie stwierdzili....

"Nawalony jak Meserszmid "

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Gmow1977 napisał:

"Nawalony jak Meserszmid "

Gdyby był nawalony jak "Meserszmid", to alkomat by wykazał, ale tym bardziej badanie krwi na obecność alkoholu by wykazało, że był pod wpływem...

Ba, pod wątpliwość poddawano też, czy pani asp.Burnett w ogóle pracuje w jednostce Policji, gdzie było przeprowadzone badanie i oooopsss, jednak ktoś taki widnieje na liście płac tejże Policji.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze i był🤷🏿‍♂️

Ale ja się nie znam , obok też nie stałem więc ...m

Najlepsze jest to ,że masa tam ludzi była z PISu i dlaczego gościa nikt nie skontrolował na miejscu . Przecież nie wsiadł do limuzyny pod sceną i nie uciekał 😂

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, DiBatonio napisał:

Gdyby był nawalony jak "Meserszmid", to alkomat by wykazał, ale tym bardziej badanie krwi na obecność alkoholu by wykazało, że był pod wpływem...

Ba, pod wątpliwość poddawano też, czy pani asp.Burnett w ogóle pracuje w jednostce Policji, gdzie było przeprowadzone badanie i oooopsss, jednak ktoś taki widnieje na liście płac tejże Policji.

 

Kolego i Ty naprawdę taki naiwny jesteś??? I wierzysz,że to On dmuchał? Proszę cię nie takie wały robili i  robią...Jak to szło ?Papier wszystko przyjmie...A ciemnogród łyknie.W całej tej sprawie mogłaby się  sama ta firma nagłaśniająca imprezę  wypowiedzieć ...ale pewnie to nie nastąpi...ze strachu przed utratą rządowych zleceń...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gmow1977 napisał:

W całej tej sprawie mogłaby się  sama ta firma nagłaśniająca imprezę  wypowiedzieć ...ale pewnie to nie nastąpi...ze strachu przed utratą rządowych zleceń...

Było już o tym...

https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news-burza-wokol-przemowienia-ministra-straz-pozarna-wydala-komun,nId,7494050#ref%23ref

1 godzinę temu, Gmow1977 napisał:

Kolego i Ty naprawdę taki naiwny jesteś??? I wierzysz,że to On dmuchał? Proszę cię nie takie wały robili i  robią...

A Ty skąd masz wiedzę, że było inaczej?

Widocznie jesteś również naiwny, wierząc tylko w wersję apologetów obecnej opozycji.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, DiBatonio napisał:

Było już o tym...

Tam  jest tylko stanowisko SP a nie firmy nagłaśniającej...ta milczy jak grób.

 

6 godzin temu, DiBatonio napisał:

A Ty skąd masz wiedzę, że było inaczej?

Widocznie jesteś również naiwny, wierząc tylko w wersję apologetów obecnej opozycji

Nie ja po prostu myślę logicznie i mam oczy i uszy ...Poza tym pisałem wyżej ...rozmawiałem z Akustykami, którzy takie instalacje stawiają codziennie...lch opinia przekonuje mnie wystarczająco 

Hołownia i Duda mówili normalnie...Nie zachowywali się jak po spożyciu .On od wejścia na mównicę wykonywał podejrzane gesty i ruchy, (nerwowe szarpanie mikrofonem...rozglądanie się po stołkach  ,a mimika jego twarzy  oraz typowe pijackie "głoski "dopełniły reszty...

Może w ogóle niech ten Pan nie wchodzi na mównicę😅

Tyle w temacie z mojej strony 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może pogadamy o lądowaniu Amerykanów na księżycu  🤗 

Był nie był 🤷‍♂️ ,co to zmieni w naszym życiu .

Pegasusa nie było teraz jest🤷🏿‍♂️  i nikt z tego sobie nic nie robi .

Naprawdę ważniejszych spraw nie ma na codzień 🤨?

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...